Стоматологічний ясенний тример NTI 249-016-FG2
  br00000087

  Стоматологічний ясенний тример NTI 249-016-FG2

  Розпродано
  3 620,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Стоматологічний ясенний тример NTI 249-016-FG2.


  Стоматологічний ясенний тример 249-016-FG2 від NTI (Німеччина) призначений для проведення оперативних втручань на слизових оболонках ротової порожнини. Являє собою ефективний хірургічний інструмент, який є ефективною альтернативою скальпелю, а також електричного і лазерному скальпелю.

  Використовується спільно з турбінним наконечником. Матеріалом для виготовлення робочої частини служить кераміка. Відрізняється тривалим терміном служби (при акуратному зверненні може використовуватися до 300 разів). З його допомогою можна значно скоротити або повністю зупинити кровотечу. Дозволяє виконувати акуратні розрізи, виключає некроз тканин, завдяки чому період відновлення тканин зменшується до 30%.

  Інструмент дуже зручний при необхідності проведення операцій у важкодоступних місцях. Оснащений вузькою і довгою робочої секцією, що робить більш комфортною роботу в міжзубних областях.


  Основні характеристики і переваги стоматологічного ясенного тримера 249-016-FG2 від NTI:

  • зручна робота в важкодоступних місцях;
  • малоінвазивний розріз істотно прискорює регенерацію тканин після операції;
  • керамічний наконечник для ефективної спрощує роботу в міжзубних областях.


  Перш ніж купити стоматологічний ясенний тример 249-016-FG2 від NTI в Amel Dental Store, проконсультуйтеся з нашими фахівцями - ми хочемо, щоб наша співпраця була максимально ефективним і вигідним для обох сторін. Доставка замовлення буде організована в будь-яке місто України, в тому числі в Запоріжжі, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Львів, Київ та інші. Замовити триммер можна в каталозі сайту, де представлені його характеристики, вартість.

  1 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань
  Стоматологічний ясенний тример NTI 249-016-FG2
  Стоматологічний ясенний тример NTI 249-016-FG2
  Ціна:
  3 620,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *