Бор алмазний стоматологічний NTI 980-027M-FGM
  br00000012

  Бор алмазний стоматологічний NTI 980-027M-FGM

  Розпродано
  184,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI 980-027M-FGM.


  Бор алмазний стоматологічний 980-027M-FGM від NTI (Німеччина) зі стандартною абразивністю. Призначений для фінішної обробки контактних поверхонь молярів, премолярів, оральних ділянок передніх зубів. Абразивний шар інструменту виготовлений з природних алмазних зерен, які на відміну від синтетичного мінералів, здатні самозагострювальне. Це гарантує високу ріжучу здатність бору протягом всього терміну служби. Додатковою перевагою є гальванічна зв'язка Unimatrix, яка забезпечує занурення зерен на 50-55% по всій робочій площі, тому при роботі абразивні частки не вибиваються.

  Для якісної обробки не менш важливі характеристики хвостовика. У NTI борах він виготовлений з високовуглецевої сталі, яка не деформується, тому інструмент залишається збалансованим весь термін служби. Щоб виключити пошкодження фіксатора наконечника, краю хвостовика закруглені.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного 980-027M-FGM від NTI:

  • стабільність абразивного шару завдяки інноваційній гальванічної зв'язці NTI Unimatrix;
  • природні алмазні частинки в робочому шарі;
  • збалансований хвостовик з нержавіючої високовуглецевої сталі без покриття, завдяки якому забезпечується точність обробку;
  • оброблені краї хвостовика виключають пошкодження наконечника при установці / витягу бору;
  • тривалий термін служби.


  Перш ніж купити бор алмазний стоматологічний 980-027M-FGM від NTI в Amel Dental Store, проконсультуйтеся з нашими менеджерами - ми допоможемо вам зробити оптимальний вибір. Доставка буде організована по будь-кому, вказаною вами адресою, в тому числі до Львова, Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Одесу та інші міста України. Замовити бор можна в каталозі сайту, де представлено опис, характеристики, вказана вартість товару.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань
  Бор алмазний стоматологічний NTI 980-027M-FGM
  Бор алмазний стоматологічний NTI 980-027M-FGM
  Ціна:
  184,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *