Бор алмазний стоматологічний NTI 970-023F-FGM
  br00000013

  Бор алмазний стоматологічний NTI 970-023F-FGM

  Розпродано
  184,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI 970-023F-FGM.


  Бор алмазний стоматологічний 970-023F-FGM від NTI (Німеччина) призначений для фінішної обробки контактних поверхонь молярів і премолярів. Виготовлений з високовуглецевої сталі, еластичною і стійкою до деформацій завдяки чому вібрації при роботі бору скорочуються до мінімуму, вдається уникнути розбалансування інструменту в процесі експлуатації. Це гарантує високоточну обробку поверхонь.

  Для формування робочої частини використовуються натуральні алмазні частинки, які зафіксовані на заготівлі за допомогою гальванічної зв'язки з металу. NTI використовує вдосконалений метод гальванізації NTI Unimatrix, який гарантує рівномірне занурення зерен на всій робочої частини, тому геометричні форми абразивного шару залишаються незмінними протягом всього терміну служби.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного 970-023F-FGM від NTI:

  • інноваційний метод гальванізації NTI Unimatrix, який забезпечує збереження геометричної форми і характеристик абразивного шару;
  • абразивні частинки з натуральних алмазів, які здатні самозагострювальне;
  • обробка країв хвостовика гарантує безпечну установку / витяг інструменту з наконечника;
  • тривалий термін служби.


  Amel Dental Store пропонує купити бор алмазний стоматологічний 970-023F-FGM від NTI з доставкою в Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Львів, Київ та інші міста України. Ми рекомендуємо замовити бор, попередньо проконсультувавшись з нашими фахівцями. Ознайомитися з його характеристиками, вартістю можна в каталозі сайту.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI 970-023F-FGM
  Бор алмазний стоматологічний NTI 970-023F-FGM
  Ціна:
  184,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *