Бор алмазний стоматологічний NTI 132-008SF-FG
  br00000014

  Бор алмазний стоматологічний NTI 132-008SF-FG

  Розпродано
  133,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI 132-008SF-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 132-008SF-FG від NTI (Німеччина) конусоподібної форми. Його головні відмінності від аналогічної продукції - натуральні алмазні частинки і унікальна технологія занурення зерен - Unimatrix. Натуральні алмазні зерна, на відміну від синтетичних, мають більш високу продуктивність різання, яка зберігається протягом усього терміну служби інструменту (мають властивість самозагострювальне). Для фіксації абразивного шару на заготівлі застосовується гальванічний метод, який дозволяє створити рівномірне покриття і занурити зерна в метал на 50-55% на всій робочої частини. Це гарантує тривалий термін служби виробу, оскільки абразивні частки не вибиваються з робочого шару.

  Для того щоб забезпечувати високоцентрічную роботу, бор оснащується хвостовиком з високовуглецевої сталі, фізичні характеристики якої дозволяють знизити до мінімуму рівень вібрацій і виключити розбалансування інструменту в процесі роботи.


  Характеристики та гідності бору алмазного 132-008SF-FG від NTI:

  • натуральні алмази в абразивному шарі;
  • рівномірний занурення частинок на всій площі робочої частини;
  • здатність натуральних алмазів самозагострювальне;
  • високоточна калібрування хвостовика (зварюється з робочою частиною прецизійної ротаційної зварюванням);
  • тривалий термін служби.


  Купити бор алмазний стоматологічний 132-008SF-FG від NTI в Amel Dental Store - значить віддати перевагу високоякісному сервісу та суттєво скоротити час очікування вашого замовлення. Ми організуємо доставку товару в будь-яке місто України, включаючи Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Одесу, Львів, Харків, Київ та інші міста. Обов'язково ознайомтеся з характеристиками, вартістю, проконсультуйтеся з нашими фахівцями, перш ніж замовити бор.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань
  Бор алмазний стоматологічний NTI 132-008SF-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI 132-008SF-FG
  Ціна:
  133,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *