Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) AG893-065EC-HP
  br00000067

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) AG893-065EC-HP

  Розпродано
  941,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) AG893-065EC-HP.


  Бор алмазний стоматологічний AG893-065EC-HP від ​​NTI з робочою частиною у формі бутона з грубого зерна з насічками. Для створення високоякісного інструменту використовуються абразивні частинки з природних алмазів. Вони здатні забезпечити високу ріжучу здатність, і мають властивість самозагострювальне, тому продуктивність бору завжди максимальна. Сполучною для алмазних частинок служить метал, осідає на заготівлі методом гальванізації. NTI використовує свою технологію, яка забезпечує рівномірне занурення зерен - вони покриті металом на 50-55% (на відміну від 20-60% у аналогів), тому у бору зберігаються вихідні робочі характеристики до кінця його експлуатації.

  Щоб препарування було максимально точним, виробник використовує для виготовлення хвостовиків високовуглецеву сталь - матеріал, в якому поєднуються дві важливі характеристики: еластичність і стійкість до деформацій. Їх оптимальне поєднання дозволяє зменшити вібрації при обертанні бору і запобігає розбалансування інструменту.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного AG893-065EC-HP NTI:

  • абразивний шар сформований шляхом гальванічного осадження і складається з натуральних алмазних зерен;
  • NTI Unimatrix - запатентований метод гальванізації, що забезпечує рівномірний осадження металу на заготівлі;
  • висока щільність розміщення абразивних частинок, відсутність прихованих зазорів гарантує не тільки високу продуктивність, але і стерильність інструменту;
  • тривалий термін служби.


  Перш ніж купити бор алмазний стоматологічний AG893-065EC-HP від ​​NTI в Amel Dental Store, проконсультуйтеся з нашими менеджерами - ми допоможемо вам зробити оптимальний вибір. Доставка буде організована по будь-кому, вказаною вами адресою, в тому числі до Львова, Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Одесу та інші міста України. Замовити бор можна в каталозі сайту, де представлено опис, характеристики, вказана вартість товару.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань
  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) AG893-065EC-HP
  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) AG893-065EC-HP
  Ціна:
  941,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *