Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 859-018M-HP
  br00000071

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 859-018M-HP

  Розпродано
  143,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 859-018M-HP.


  Бор алмазний стоматологічний 859-018M-HP від ​​NTI у вигляді загостреного конуса зі стандартною абразивністю. Для забезпечення високої продуктивності і збереження робочих характеристик, при виготовленні бору застосовуються тільки натуральні алмазні зерна, які наносяться на заготовку гальванічним методом NTI Unimatrix. Удосконалена технологія гальванізації гарантує рівномірне занурення абразивних частинок на 50-55% (в порівнянні з 20-60% у аналогів). Це дозволяє зберегти геометричну форму інструменту протягом всього терміну його служби.

  Хвостовик виготовлений з високовуглецевої неіржавіючої сталі, стійкої до деформацій, здатної знижувати рівень вібрацій за рахунок еластичності. Краї хвостовика закруглені, тому ризик пошкодження фіксуючого механізму наконечника при установці / витягу бора зведений до нуля.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного 859-018M-HP:

  • продуктивність, яка знаходиться на межі, використовуваних сьогодні технологій;
  • натуральні алмазні частинки;
  • занурення зерен на 50-55%, завдяки чому абразивні частки не вибиваються з робочого шару, а значить, форма інструменту зберігається протягом усього терміну його служби;
  • висока щільність розподілу зерен і відсутність зазорів спрощує догляд і стерилізацію бору;
  • тривалий термін служби.


  Купити бор алмазний стоматологічний 859-018M-HP від ​​NTI можна в Amel Dental Store з доставкою замовлення в будь-який регіон України, в тому числі в такі міста як Львів, Харків, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя. Щоб замовити бор використовуйте можливості каталогу, де ви зможете ознайомитися з технічними характеристиками інструменту, його вартістю.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 859-018M-HP
  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 859-018M-HP
  Ціна:
  143,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *