Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 856-023TSC-HP
  br00000072

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 856-023TSC-HP

  Розпродано
  384,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 856-023TSC-HP.


  Бор алмазний стоматологічний 856-023TSC-HP від ​​NTI з робочою частиною у вигляді закругленого конуса для сверхгрубой обробки. Запорукою високої продуктивності бору і його довговічності є натуральні алмазні зерна, які фіксуються на заготівлі гальванічним методом. Для цього фахівцями компанії була розроблена унікальна методика NTI Unimatrix, що гарантує рівномірне занурення абразивних частинок в метал, завдяки чому параметри і форма робочого шару залишаються незмінними протягом всього терміну служби.

  На якість препарування впливають характеристики хвостової частини, який виготовлений з високовуглецевої сталі без покриття. Оптимальна еластичність і стійкість до деформацій забезпечують високоцентрічную роботу бору, зменшуючи вібрації і запобігаючи розбалансування інструменту.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного 856-023TSC-HP:

  • висока ріжуча здатність за рахунок застосування натуральних алмазних частинок;
  • завдяки здатності природних мінералів самозагострювальне, а також їх рівномірному занурення, гарантується тривалий термін служби бору зі збереженням вихідних характеристик;
  • технологія гальванізації NTI Unimatrix виключає наявність прихованих зазорів в робочому шарі, тому очищення і стерилізація інструменту максимально спрощена;
  • тривалий термін служби.


  Купити бор алмазний стоматологічний 856-023TSC-HP від ​​NTI ви зможете в Amel Dental Store. Наші менеджери організують його доставку по будь-кому, вказаною вами адресою, включаючи Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Львів, Київ та інші міста України. Замовити бор в нашому каталозі можна попередньо ознайомившись з його характеристиками, вартістю. Перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 856-023TSC-HP
  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 856-023TSC-HP
  Ціна:
  384,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *