Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 852-010M-HP
  br00000069

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 852-010M-HP

  Розпродано
  63,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 852-010M-HP.


  Бор алмазний стоматологічний 852-010M-HP від ​​NTI з робочою частиною у формі гострого конуса зі стандартною абразивністю. Дана серія інструментів виготовлена ​​на основі натуральних алмазних зерен, зв'язаних між собою гальванічним методом. Технологія NTI Unimatrix, розроблена фахівцями компанії NTI, гарантує рівномірний занурення абразивних частинок по всій поверхні робочої частини інструменту. В результаті, її геометричні форми і параметри зберігаються протягом всього терміну служби бору.

  Щоб забезпечити високу точність обробки, хвостовик бору виготовляється з високовуглецевої сталі - матеріалу з оптимальними показниками еластичності і стійкості до пластичних деформацій, що з одного боку дозволяє ефективно гасити вібрації, а з іншого - запобігає розбалансування бору.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного 852-010M-HP:

  • висока ріжуча здатність і як наслідок чудова продуктивність, гарантією яких є натуральні алмазні зерна;
  • метод гальванізації NTI Unimatrix дозволяє отримати абразивний шар, в якому зерна занурені рівномірно по всій поверхні робочої частини і не вибиваються при обробці;
  • висока щільність абразивних частинок, відсутність прихованих зазорів, гарантує просте очищення і стерилізацію інструментів;
  • края хвостовика оброблені, тому пошкодження фіксуючого механізму наконечника виключено;
  • тривалий термін служби.


  Ми пропонуємо купити бор алмазний стоматологічний 852-010M-HP від ​​NTI в Amel Dental Store з доставкою інструменту в будь-яке місто України, включаючи Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Львів, Київ. В каталозі сайту ви зможете замовити будь-який товар швидко, попередньо ознайомившись з його характеристиками, вартістю. Перед замовленням проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 852-010M-HP
  Бор алмазний стоматологічний NTI (HP) 852-010M-HP
  Ціна:
  63,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *