Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 986-026F-FG
  br00000019

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 986-026F-FG

  Розпродано
  182,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 986-026F-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 986-026F-FG від NTI (FG, RA) для обробки контактних поверхонь з дрібними абразивними частинками. Інструмент з максимально можливою продуктивністю, якої домагаються за рахунок використання натуральних алмазних зерен і унікальної технології гальванічного осадження - NTI Unimatrix. На відміну від синтетичних абразивних частинок, натуральні алмази мають властивість самозагострювальне, а значить, ріжуча здатність бору зберігається тривалий час. Технологія гальванічного осадження, яка використовується при виробництві борів NTI, забезпечує занурення зерен на 50-55%, замість 20-60%. Це гарантує збереження геометричної форми робочої частини весь термін служби.

  Хвостовик бору виготовлений з відшліфованою, гладкою високовуглецевої сталі без покриття. Її характеристики дозволяють протистояти вібраціям, перешкоджають розбалансування інструменту в процесі експлуатації.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного 986-026F-FG:

  • продуктивність бору максимальна для існуючих сьогодні технологій;
  • основою абразивного шару є натуральні алмазні зерна;
  • для зв'язування абразивних частинок застосовується гальванічний метод, що забезпечує їх рівномірне занурення по всій робочій поверхні, що гарантує збереження геометричної форми бору;
  • краї хвостовика оброблені, тому не можуть пошкодити фіксуючий механізм наконечника;
  • тривалий термін служби.


  Купити бор алмазний стоматологічний 986-026F-FG від NTI (FG, RA) можна в Amel Dental Store з доставкою замовлення в будь-який регіон України, в тому числі в такі міста як Львів, Харків, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя. Щоб замовити бор використовуйте можливості каталогу, де ви зможете ознайомитися з технічними характеристиками інструменту, дізнатися його вартість.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 986-026F-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 986-026F-FG
  Ціна:
  182,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *