Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879L-014TSC-FG
  br00000022

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879L-014TSC-FG

  Розпродано
  134,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879L-014TSC-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 879L-014TSC-FG від NTI (FG, RA) з робочою частиною у формі подовженою «торпеди». Призначений для швидкої сверхгрубой обробки зубної тканини. Максимальна продуктивність роботи забезпечується за рахунок високої щільності розміщення зерен і використання в якості абразивних частинок натуральних алмазів. Технологія гальванічного осадження NTI Unimatrix, розроблена фахівцями компанії, дозволяє цементувати частки так, що геометрична форма робочої частини не змінюється протягом усього терміну служби інструменту. Відсутність зазорів в абразивному шарі є гарантією дотримання гігієнічних норм.

  На точність препарування впливають фізичні характеристики хвостовика. Він виготовлений з високовуглецевої сталі без покриття, відшліфований і має гладку поверхню. Еластичність металу і стійкість до пластичних деформацій дозволяє знизити рівень вібрацій і запобігти розбалансування інструменту в процесі роботи. З робочою частиною хвостовик зварений за допомогою прецизійної ротаційної зварювання, що також гарантує високоцентрічную роботу інструменту, його стійкість до температурних перепадів.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного 879L-014TSC-FG від NTI:

  • висока ріжуча здатність, якої домагаються завдяки застосуванню натуральних алмазних частинок і їх рівномірного розташування;
  • збереження вихідної геометричної форми протягом усього терміну служби;
  • висока гігієнічність за рахунок відсутності прихованих зазорів в абразивному шарі;
  • безпечна установка/витяг інструменту завдяки заокругленим краях хвостовика;
  • тривалий термін служби.


  Ми пропонуємо купити бор алмазний стоматологічний 879L-014TSC-FG від NTI (FG, RA) в Amel Dental Store з доставкою інструменту в будь-яке місто України, включаючи Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одесу, Львів, Київ. В каталозі сайту ви зможете замовити будь-який товар швидко, попередньо ознайомившись з його характеристиками, вартістю. Перед замовленням проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879L-014TSC-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879L-014TSC-FG
  Ціна:
  134,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *