Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879K-012TSC-FG
  br00000023

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879K-012TSC-FG

  Розпродано
  134,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879K-012TSC-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 879K-012TSC-FG від NTI (FG, RA) з робочою частиною у формі конічної «торпеди» для сверхгрубой обробки. Являє собою високопродуктивний інструмент, абразивний шар якого складається з натуральних алмазних зерен, які розташовані з максимально можливою щільністю і занурені в шар металу на 50-55%. Все це гарантує збереження геометричної форми і параметрів інструменту протягом всього терміну його служби.

  Високоточне і безпечне препарування забезпечується збалансованим хвостовиком, який виготовлений з нержавіючої високовуглецевої сталі без покриття і зварений з робочою частиною прецизійної ротаційної зварюванням.


  Переваги і характеристики бору алмазного стоматологічного 879K-012TSC-FG від NTI:

  • висока продуктивність, якої домагаються завдяки застосуванню натуральних алмазних зерен і технології NTI Unimatrix, що забезпечує максимально щільне розташування абразивних частинок;
  • відсутність прихованих зазорів, в яких можуть накопичуватися оброблювані матеріали, що ускладнює очистку і стерилізацію;
  • збереження форми робочої частини за рахунок рівномірного занурення зерен (50-55%);
  • безпека для наконечника - краю хвостовика закруглені;
  • тривалий термін служби.


  У Amel Dental Store ви зможете купити бор алмазний стоматологічний 879K-012TSC-FG від NTI (FG, RA) - ми організуємо його доставку в будь-яке місто України, включаючи Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Одесу, Запоріжжя. Використовуйте можливості нашого каталогу, щоб замовити алмазний бор швидко, попередньо ознайомившись з характеристиками інструменту, вартістю.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879K-012TSC-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 879K-012TSC-FG
  Ціна:
  134,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *