Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 878-012F-FGM
  br00000017

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 878-012F-FGM

  Розпродано
  64,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 878-012F-FGM.


  Бор алмазний стоматологічний 878-012F-FGM від NTI (FG, RA) з робочою частиною у вигляді торпеди з дрібними абразивними частинками. Максимальної ріжучої здатності домагаються за рахунок застосування натуральних алмазних частинок, сполучною для яких виступає метал, обложений гальванічним методом. Технологія розроблена фахівцями компанії NTI і забезпечує занурення частинок на 50-55%, тому інструмент не втрачає своєї форми протягом усього терміну служби.

  Висока точність обробки була б неможлива без якісного хвостовика. Оскільки він постійно схильний до навантажень, до матеріалів його виготовлення пред'являються особливі вимоги. Хвостовики борів NTI виготовлені з високовуглецевої неіржавіючої сталі, з оптимальною еластичністю і стійкістю до деформацій, здатної протистояти розбалансування бору.


  Основні переваги бору алмазного стоматологічного 878-012F-FGM:

  • абразивні частинки з натуральних алмазів;
  • занурення алмазних зерен на 50-55%, що гарантує збереження геометричної форми робочої частини інструменту протягом всього терміну його служби;
  • хвостовик виготовлений з високовуглецевої сталі, стійкої до деформацій і навантажень, що виникають при обертанні інструменту;
  • відсутність прихованих зазорів в абразивному шарі спрощує очищення і стерилізацію;
  • тривалий термін служби.


  Ми пропонуємо купити бор алмазний стоматологічний 878-012F-FGM від NTI (FG, RA) в Amel Dental Store з доставкою товару до Львова, Харкова, Києва, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя та інших міст України. Скористайтеся можливостями каталогу нашого сайту, щоб замовити бор, де ви знайдете детальний опис, дізнаєтеся, скільки коштує товар. Щоб наше співробітництво було ефективним, скористайтеся послугами наших консультантів.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 878-012F-FGM
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 878-012F-FGM
  Ціна:
  64,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *