Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 859L-010M-FG
  br00000035

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 859L-010M-FG

  В наявності
  83,90 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 859L-010M-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 859L-010M-FG від NTI (FG, RA) з робочою частиною у вигляді загостреного конуса зі стандартною абразивністю. Основою абразивного шару є натуральні алмазні зерна, зафіксовані на заготівлі за допомогою металевого сполучного гальванічним методом. Для цього використовується спеціальна технологія - NTI Unimatrix, що забезпечує занурення зерен на 50-55% (в борах інших виробників - 20-60%), завдяки чому геометрична форма робочої частини зберігається протягом усього терміну експлуатації інструменту.

  Високоцентрічную роботу забезпечує хвостовик з високовуглецевої неіржавіючої сталі, характеристики якої виключають розбалансування бору під час експлуатації, знижують рівень вібрацій до мінімуму.

  Матеріал виготовлення хвостовика володіє необхідною пластичністю для гасіння вібрацій і стійкістю до деформацій, що дозволяє запобігти розбалансування бору. Щоб при установці і витяганні інструменти не пошкодився фіксатор наконечника, краю хвостовика закруглені.


  Основні переваги бору алмазного стоматологічного 859L-010M-FG:

  • в якості абразивних частинок використовуються тільки природні алмази;
  • надійна фіксація і однорідність абразивного шару забезпечуються інноваційною технологією гальванічного осадження - NTI Unimatrix;
  • геометрична форма робочої частини залишається незмінною на всьому протязі експлуатації;
  • хвостовик виготовлений з високовуглецевої неіржавіючої сталі;
  • висока щільність абразивного шару спрощує очищення і стерилізацію інструментів;
  • тривалий термін служби.


  У Amel Dental Store ви зможете купити бор алмазний стоматологічний 859L-010M-FG від NTI (FG, RA) з доставкою в будь-яке місто України, включаючи Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Одесу, Харків, Київ, Запоріжжя. Можливості нашого каталогу дозволяють замовити товар швидко, попередньо ознайомившись з його характеристиками, вартістю. Перед замовленням обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 859L-010M-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 859L-010M-FG
  Кількість
  Ціна:
  83,90 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *