Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 856-014F-FG
  br00000040

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 856-014F-FG

  Розпродано
  64,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 856-014F-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 856-014F-FG від NTI (FG, RA) з робочою частиною у формі закругленого конуса, з дрібними абразивними частинками. При виробництві борів компанія NTI використовує тільки натуральні алмазні частинки і інноваційну технологію NTI Unimatrix, в якій використовується метод гальванічного нанесення металевого сполучного. Це гарантує високу ріжучу здатність, стійкість до зношування, збереження вихідних характеристик абразивного шару протягом тривалого періоду часу.

  Додатковою перевагою є використання для виготовлення хвостовика високовуглецевої сталі з оптимальною еластичністю і стійкістю до деформацій, завдяки чому вдається до мінімуму знизити рівень вібрацій, запобігти розбалансування інструменту в процесі експлуатації.


  Основні переваги бору алмазного стоматологічного 856-014F-FG:

  • робоча частина виготовлена ​​з природних алмазних зерен, сполучною для яких виступає метал, нанесений гальванічним методом
  • інноваційна технологія NTI Unimatrix, завдяки якій зерна занурюються на 50-55%, в порівнянні з 20-60% у інструментів інших виробників;
  • хвостовик виготовлений з високовуглецевої неіржавіючої сталі;
  • відсутність прихованих зазорів на поверхні робочого шару, що спрощує очищення і стерилізацію бору;
  • тривалий термін служби.


  Купити бор бор алмазний стоматологічний 856-014F-FG від NTI (FG, RA) в Amel Dental Store можна з доставкою вашого замовлення в будь-яке місто України, в тому числі Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Одесу, Харків, Київ, Запоріжжя. За допомогою нашого каталогу замовити бор можна швидко, попередньо ознайомившись з його характеристиками, вартістю. Перед замовленням ми рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 856-014F-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 856-014F-FG
  Ціна:
  64,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *