Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-016F/C-FG
  br00000046

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-016F/C-FG

  Розпродано
  240,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-016F/C-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 844-016F/C-FG від NTI (FG, RA) для грубої/фінішної обробки, забезпечує максимальну продуктивність і якість препарування і зберігає свої характеристики протягом усього терміну служби. На відміну від продукції конкурентів, в борах NTI використовуються тільки природні алмазні зерна, завдяки чому ріжуча здатність інструменту зберігається максимально довго. Сполучною для абразивних частинок служить метал, який наноситься за технологією NTI Unimatrix - гальванічне осадження, що забезпечує занурення зерен на 50-55%, завдяки чому форма інструменту не змінюється весь термін служби.

  Для того щоб забезпечити високу якість препарування, виробник оснащує свої бори хвостовиками з високовуглецевої неіржавіючої сталі, які ідеально відшліфовані і збалансовані. Робоча частина і хвостовик зварені за допомогою прецизійної ротаційної зварювання, що також забезпечує високоточне роботу бору, його довговічність.


  Основні переваги бору алмазного стоматологічного 844-016F/C-FG:

  • натуральні алмазні зерна;
  • металева зв'язка, нанесена гальванічним методом;
  • округлені краї хвостовика гарантують безпечну установку і видалення інструменту з наконечника;
  • просте очищення і стерилізація;
  • тривала служба.


  Купити бор алмазний стоматологічний 844-016F/C-FG від NTI (FG, RA) в Amel Dental Store можна з доставкою до Львова, Запоріжжя, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Одесу, Київ та інші міста України. Скористайтеся можливостями каталогу нашого сайту, щоб замовити бор - тут представлено детальний опис, можна дізнатися, скільки коштує товар. Скористайтеся послугами наших консультантів, щоб наша співпраця була максимально ефективним.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-016F/C-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-016F/C-FG
  Ціна:
  240,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *