Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-014F/C-FG
  br00000045

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-014F/C-FG

  Розпродано
  240,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-014F/C-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 844-014F/C-FG від NTI (FG, RA) з формою робочої частини у вигляді круглого конуса, призначений для грубої/фінішної обробки. Для виготовлення абразивних інструментів NTI використовується тільки натуральні алмазні зерна, що в поєднанні з унікальною технологією NTI Unimatrix, яка передбачає використання металу в якості сполучного, гарантує максимальну ріжучу здатність і тривалий термін служби бору. На відміну від інструментів інших виробників, зерна в борах NTI покриті металом на 50-55%, завдяки чому їх форма залишається незмінною протягом усього терміну служби.

  Для забезпечення високоцентрічной роботи хвостовики борів виготовляються з високовуглецевої, ідеально відшліфованою стали, фізичні властивості якої дозволяють уникнути розбалансування інструменту і вібрації. Краї хвостовиків закруглені, тому їх установки і видалення з наконечника абсолютно безпечно.


  Основні переваги бору алмазного стоматологічного 844-014F/C-FG:

  • для створення абразивного шару застосовуються тільки природні алмази;
  • технологія гальванічного осадження NTI Unimatrix гарантує збереження геометричної форми робочої частини протягом всього терміну служби інструменту;
  • обточені краю хвостовика для безпечної установки/видалення інструменту;
  • відсутність прихованих зазорів, що забезпечує просте очищення і стерилізацію;
  • тривалий термін служби.


  Купити бор алмазний стоматологічний 844-014F/C-FG від NTI (FG, RA) ви зможете в Amel Dental Store, а ми організуємо його доставку в будь-яке місто України, включаючи Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Одесу, Харків, Київ, Запоріжжя . Замовити бор в нашому каталозі можна гранично швидко, попередньо ознайомившись з його характеристиками, вартістю. Перед замовленням проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-014F/C-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 844-014F/C-FG
  Ціна:
  240,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *