Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 805-010M-RA
  br00000047

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 805-010M-RA

  Розпродано
  68,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 805-010M-RA.


  Бор алмазний стоматологічний 805-010M-RA від NTI (FG, RA) з головкою у вигляді зворотного конуса зі стандартною абразивністю. При виробництві своїх борів компанія NTI використовує тільки натуральні алмазні зерна, що дозволяє зберегти чудову ріжучу здатність інструменту максимально довго, на відміну від борів з синтетичними алмазами, які не здатні самозагострювальне. Для зв'язки абразивних частинок використовується метал, загрожених гальванічним методом, розробленим NTI - NTI Unimatrix. Дана технологія дозволяє покрити металом 50-55% зерен (у борів інших виробників цей показник нерівномірний - 20-60%), тому інструмент зберігає свої параметри і форму весь термін служби.

  Високоцентрічная робота бору була б неможлива без збалансованого хвостової частини, виготовленого з високовуглецевої сталі, здатної гасити навантаження при обертанні інструменту, стійкою до деформацій. Установка і видалення бору в наконечник повністю безпечні, оскільки краю хвостовика закруглені.


  Основні переваги бору алмазного стоматологічного 805-010M-RA:

  • натуральні алмазні зерна;
  • технологія NTI Unimatrix, завдяки якій геометрична форма і параметри робочої частини залишаються незмінними протягом всього терміну служби бору;
  • максимальна ріжуча здатність, яка зберігається тривалий час, завдяки здатності натуральних алмазних зерен самозагострювальне;
  • проста очищення і стерилізації;
  • тривалий термін служби.


  У Amel Dental Store ви зможете купити бор алмазний стоматологічний 805-010M-RA від NTI (FG, RA) з доставкою в будь-яке місто України, включаючи Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Одесу, Харків, Київ, Запоріжжя. Можливості нашого каталогу дозволяють замовити товар швидко, попередньо ознайомившись з його характеристиками, вартістю. Перед замовленням обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 805-010M-RA
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 805-010M-RA
  Ціна:
  68,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *