Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-023M-FG
  br00000038

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-023M-FG

  Розпродано
  77,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-023M-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 801L-023M-FG від NTI (FG, RA) з кулястої головкою і стандартної зернистістю. Оснащений хвостовиком з відшліфованою високовуглецевої сталі, який залишається збалансованим протягом всього терміну служби, що гарантує високоцентрічную роботу інструменту. Абразивний шар складається з натуральних алмазних зерен з металевим сполучною, яке наноситься за допомогою гальванічного методу. Технологія осадження металу гарантує занурення зерен на 50-55%, в порівнянні з 20-60% у інструменту інших виробників. Це дозволяє зберегти геометричну форму і параметри бору протягом всього терміну його служби.

  Матеріалом для виготовлення хвостовика служить високовуглецева нержавіюча сталь, еластичність якої дозволяє зменшити вібрації інструменту, а стійкість до деформацій - не допустити його розбалансування. Краї хвостовика закруглені, що виключає пошкодження фіксуючого механізму наконечника при установці і видаленні бору.


  Основні переваги бору алмазного стоматологічного 801L-023M-FG:

  • робоча частина виготовлена ​​з натуральних алмазних частинок, пов'язаних металом, обложеним гальванічним методом;
  • технологія NTI Unimatrix забезпечує таке цементування зерен, яке гарантує збереження форми головки протягом всього терміну служби бору;
  • висока ріжуча здатність, яка зберігається завдяки застосуванню алмазних зерен;
  • проста очищення і стерилізації (завдяки високій щільності абразивного шару);
  • довговічність.


  Купити бор алмазний стоматологічний 801L-023M-FG від NTI (FG, RA) в Amel Dental Store можна з доставкою до Львова, Запоріжжя, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Одесу, Київ та інші міста України. Скористайтеся можливостями каталогу нашого сайту, щоб замовити бор - тут представлено детальний опис, можна дізнатися, скільки коштує товар. Скористайтеся послугами наших консультантів, щоб наша співпраця була максимально ефективним.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-023M-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-023M-FG
  Ціна:
  77,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *