Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-016M-FG
  br00000033

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-016M-FG

  Розпродано
  64,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-016M-FG.


  Бор алмазний стоматологічний 801L-016M-FG від NTI (FG, RA) зі стандартним хвостовиком і абразивністю. Оснащений головкою кулястої форми з робочим шаром з алмазних зерен, сполучною для яких виступає метал, нанесений гальванічним методом. NTI Unimatrix - це унікальна технологія осадження частинок на заготівлі, яка гарантує занурення алмазних зерен в сполучний метал на 50-55%, завдяки чому інструмент зберігає свою форму протягом всього терміну служби.

  Для виготовлення хвостовика використовується високовуглецева нержавіюча сталь, добре відшліфована, стійка до деформацій і володіє певною еластичністю, що дозволяє гасити навантаження, що виникають при роботі, і перешкоджає розбалансування інструменту. Для безпечної установки і вилучення бору в наконечник, кінці хвостовика закруглені.


  Основні переваги бору алмазного стоматологічного 801L-016M-FG:

  • в якості абразивних частинок використовуються натуральні алмази;
  • унікальна технологія NTI Unimatrix, що дозволяє зберегти геометричну форму інструменту протягом всього терміну служби;
  • висока ріжуча здатність;
  • однорідне покриття, з високою щільністю частинок;
  • тривалий термін служби.


  Купити бор алмазний стоматологічний 801L-016M-FG від NTI (FG, RA) ви зможете в Amel Dental Store, а ми організуємо його доставку в будь-яке місто України, включаючи Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Одесу, Харків, Київ, Запоріжжя. Замовити бор в нашому каталозі можна гранично швидко, попередньо ознайомившись з його характеристиками, вартістю. Перед замовленням проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-016M-FG
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801L-016M-FG
  Ціна:
  64,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *