Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801-010M-FGXL
  br00000064

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801-010M-FGXL

  Розпродано
  64,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801-010M-FGXL.


  Бор алмазний стоматологічний 801-010M-FGXL від NTI (FG, RA) з кулястою головкою. Оснащений хвостовиком з високовуглецевої неіржавіючої сталі, добре відшліфованої, що гарантує високоточне препарування, а за рахунок еластичності матеріалу знижується рівень вібрації і підвищується термін служби інструменту. Робоча частина і хвостовик зварені за допомогою прецизійно ротаційного зварювання, завдяки чому бор відцентровано максимально точно.

  Для виготовлення абразивного шару використовуються натуральні алмазні частинки, які зв'язуються між собою металом. Для нанесення покриття була розроблена технологія NTI Unimatrix, яка гарантує отримання однорідного робочого шару і дозволяє занурити частки на 50-55%, що значно вище, ніж у інструменту інших виробників. Завдяки цьому геометрична форма інструменту зберігається протягом усього терміну служби, а завдяки відсутності прихованих зазорів, забезпечується його просте очищення і стерилізація.


  Переваги алмазного стоматологічного бору 801-010M-FGXL:

  • природні алмази;
  • унікальна технологія занурення алмазних частинок - NTI Unimatrix;
  • висока ріжуча здатність;
  • простий догляд;
  • відповідність гігієнічним стандартам;
  • довговічність.


  Ми пропонуємо купити бор алмазний стоматологічний 801-010M-FGXL від NTI (FG, RA) в Amel Dental Store з доставкою товару до Львова, Харкова, Києва, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя та інших міст України. Скористайтеся можливостями каталогу нашого сайту, щоб замовити бор - тут ви знайдете детальний опис, дізнаєтеся, скільки коштує товар. Щоб наше співробітництво було ефективним, скористайтеся послугами наших консультантів.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801-010M-FGXL
  Бор алмазний стоматологічний NTI (FG, RA) 801-010M-FGXL
  Ціна:
  64,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *