• -674,00 ₴
Роторозширювач стоматологічний OptraGate Junior Набір, 80 шт.
con00000053

Роторозширювач стоматологічний OptraGate Junior Набір, 80 шт.

В наявності
3 370,00 ₴ 4 044,00 ₴ -674,00 ₴
1-3 дні

* Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

 

Роторозширювач стоматологічний OptraGate Junior, 80 шт.


Роторозширювач стоматологічний OptraGate Junior, 80 шт. є ретрактор для губ і щік без латексу. Унікальний дизайн кільця м'яко і рівномірно втягує губи і щоки, забезпечуючи повний огляд і кращий доступ до передніх і задніх зубах. Зручно носити пацієнтам навіть при тривалих процедурах.

М'який, гнучкий матеріал Evoprene пропонує 3-D гнучкість і безперешкодний рух щелепи. Стоматологічний матеріал OptraGrate створений таким чином, що встановити або зняти його дуже просто і швидко. Головною перевагою даного ретрактора можна вважати безлатексную основу. Це особливо важливо при використанні у пацієнтів, що мають алергію на цей матеріал. В силу того, що таких пацієнтів стоматолог зустрічає нерідко, OptraGate користується популярністю. Розмір Junior підходить для ротової порожнини підлітків. Використовується як витратний матеріал, одноразовий і індивідуальний. Раббердам дозволяє розширити робочий поле без використання громіздких металевих предметів. Це значно спрощує процес лікування.


Купити Роторозширювач стоматологічний OptraGate Junior, 80 шт. за прийнятною ціною ми рекомендуємо в магазині Amel Dental Store.

Виробник
Ivoclar Vivadent

9 інших товарів в цій категорії:

Товар додано до списку бажань