Шліфувальна абразивна головка NTI PC1290G
  br00000109

  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1290G

  Розпродано
  8,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Шліфувальна абразивна головка PC1290G від NTI.


  Шліфувальна абразивна головка PC1290G від NTI (Німеччина) зі наддрібних зерном. Використовується для обробки композитних матеріалів і дозволяє додати поверхні природний блиск. Входить в серію виробів FlexiPol - полірувальних інструментів з підвищеною гнучкістю. Виробник пропонує інструменти з різною абразивністю, що дозволяє провести весь комплекс робіт по обробці поверхонь - від попередньої до фінішної.

  Невеликий розмір головки робить роботу комфортною і дозволяє проводити обробку в самих важкодоступних місцях. Розробники передбачили захист оброблюваних матеріалів і м'яких тканин від пошкодження - для цього ядро ​​головки виготовляється з силікону, що запобігає контакт між власником і матеріалом, тканинами.


  Зробіть оптимальний вибір разом з нашими консультантами. Детальний опис, характеристики інструменту ви знайдете в каталозі, де також зможете замовити товар. Купити шліфувальну абразивную головку PC1290G від NTI можна з доставкою в будь-який регіон України, включаючи Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Одесу, Запоріжжя, Львів та інші міста.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1290G
  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1290G
  Ціна:
  8,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *