Шліфувальна абразивна головка NTI PC1271G
  br00000106

  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1271G

  Розпродано
  8,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1271G.


  Шліфувальна абразивна головка PC1271G від NTI (Німеччина) має підвищену гнучкість і дозволяє домогтися природного блиску композитних матеріалів, як звичайних, так і наногібридні. Належить серії полірувальних дисків FlexiPol, яка об'єднує вироби з чотирма ступенями абразивності, що дозволяє з мінімальними тимчасовими витратами провести повноцінну обробку: від попередньої до дзеркального блиску.

  У числі додаткових переваг головки - її невеликий розмір, що дозволяє отримати доступ до будь-яких ділянках в ротовій порожнині. Для того, щоб запобігти пошкодження м'яких тканин, зубів, ядро ​​диска виготовлено з силікону, що виключає контакт між мандрелей і робочою поверхнею.


  Характеристики та переваги шліфувальної абразивної головки PC1271G від NTI:

  • невеликий розмір головки;
  • висока гнучкість;
  • ядро з силікону.


  У Amel Dental Store ви зможете купити шліфувальну абразивную головку PC1271G від NTI - ми організуємо її доставку в будь-яке місто України, в тому числі в Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Одесу, Запоріжжя. Використовуйте можливості каталогу, щоб замовити абразивную головку, попередньо ознайомившись з характеристиками, описом товару.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1271G
  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1271G
  Ціна:
  8,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *