Шліфувальна абразивна головка NTI PC1261G
  br00000108

  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1261G

  Розпродано
  8,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1261G.


  Шліфувальна абразивна головка PC1261G від NTI (Німеччина) - це серія полірувальних дисків з підвищеною гнучкістю, які використовують для додання природного блиску будь-яких видів композитних матеріалів. Випускаються з різним ступенем абразивності, тому використовуючи тільки дані диски, можна пройти всі етапи - від попереднього полірування до отримання поверхні з дзеркальним блиском. Сфера застосування дисків істотно розширюється завдяки невеликому діаметру інструменту.

  Щоб виключити пошкодження композитних матеріалів, м'яких тканин, ядро ​​диска виготовлено з силікону, тому контакт між власником диска і оброблюваної поверхнею, виключається.


  Купити шліфувальну абразивную головку PC1261G від NTI в Amel Dental Store - значить віддати перевагу високоякісному сервісу та суттєво скоротити час очікування вашого замовлення. Ми організуємо доставку товару в будь-яке місто України, включаючи Запоріжжя, Дніпро (Дніпропетровськ), Одесу, Львів, Харків, Київ та інші міста. Обов'язково ознайомтеся з характеристиками, вартістю, проконсультуйтеся з нашими фахівцями, перш ніж замовити абразивную головку.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1261G
  Шліфувальна абразивна головка NTI PC1261G
  Ціна:
  8,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *