Зубна нитка "Apple Green" MontCarotte, 10 м
  oh00000177

  Зубна нитка "Apple Green" MontCarotte, 10 м

  Розпродано
  230,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Дентальна шовкова стрічка "Apple Green", 10 м.

  Дентальна шовкова стрічка "Apple Green", 10 м виробника MontCarotte - продукт, створений із високоякісних матеріалів із використанням інновацій. Головне призначення зубної стрічки – безпечне та комфортне видалення частинок їжі у міжзубному просторі.

  MontCarotte "Apple Green" – дентальна нитка, виконана на основі моноструктури PTFE. Виріб має спеціальне тиснення шовку, що не дозволяє нитки розшаровуватися і рватися. Таке тиснення повністю виключає травматизм під час експлуатації зубної стрічки, а також підвищує ефективність застосування у рази.

  Шовкові стрічки бренду Montcarotte - це тандем з безлічі переваг. Аксесуари мають високий рівень комфорту. Нитки забезпечують приємне відчуття чистоти та свіжості. У комплекті із виробами продаються компактні футляри. Пристосування полегшують транспортування та зберігання виробу, а також захищають нитку від шкідливих бактерій.

  Купити Дентальну шовкову стрічку "Apple Green", 10 м Ви можете у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Гостям доступна продукція високої якості, оплата будь-якого товару карткою, а також оперативна доставка замовлення по Україні.

  Вид продукції
  Зубна нитка
  Клас косметики
  Професійна
  Призначення
  Тип
  Для дорослих
  Виробник
  MontCarotte

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань
  Зубна нитка "Apple Green" MontCarotte, 10 м
  Зубна нитка "Apple Green" MontCarotte, 10 м
  Ціна:
  230,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *