Засіб для дезінфекції аспіраційних систем DURR MD555, 2.5 л
  das00000003

  Засіб для дезінфекції аспіраційних систем DURR MD555, 2.5 л

  В наявності
  1 733,10 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Засіб для дезінфекції аспіраційних систем DÜRR MD555, 2.5 л.

  Засіб для дезінфекції аспіраційних систем DÜRR MD555, 2.5 л від виробника Durr Dental (Німеччина) складається з кислот і при використанні не утворюється піни. Він застосовується для очищення аспіраційних установок та амальгамасепараторів. Засіб рекомендовано використовувати регулярно після закінчення роботи із профілактичним порошком. MD555 можна використовувати на всіх поверхнях, які стійкі до кислотного впливу, наприклад, керамічна плитка або умивальник.

  При постійному використанні розчин ефективно видаляє відкладення, що утворилися, і перешкоджає появі нових. Засіб успішно розчиняє засмічення від вапняних відкладень та профілактичного порошку. До складу входять активні органічні кислоти, які при використанні не піняться. комплексний догляд за установкою здійснюється в комплексі з Оротол Плюс, Оротол Ультра та MD 550. Очищувальний препарат застосовують 1-2 рази на тиждень або щоденно при інтенсивному завантаженні. Перед використанням засобу необхідно аспірувати 2 літри води.

  Для очищення системи розчин готується з 50 мл засобу, які потрібно розвести в 1 літрі прохолодної води. Аспіраційні шланги приєднуються до очисної системи та далі аспірується розчин. Для впливу знадобиться від 30 хвилин до двох годин, тому профілактику краще проводити в обідню перерву. Концентрат постачається у пляшці 2.5 літра.

  Застосування:

  • Видалення вапняного нальоту, залишків профілактичного зубного порошку або профілактичних продуктів.

  Властивості:

  • максимально інтенсивна очищувальна дія щодо нальоту та забруднень;
  • перевірена сумісність із матеріалами - рекомендується провідними виробниками обладнання;
  • ідеальна дія в комбінації з Orotol plus.

  Засіб для дезінфекції аспіраційних систем MD555, 2.5 л можна купити в нашому інтернет-магазині, який пропонує широкий асортимент витратних матеріалів та інструментів для стоматології.

  Виробник
  DÜRR

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Засіб для дезінфекції аспіраційних систем DURR MD555, 2.5 л
  Засіб для дезінфекції аспіраційних систем DURR MD555, 2.5 л
  Кількість
  Ціна:
  1 733,10 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *