Система гігієнічного догляду OROCUP, 2,5л
  das00000002

  Система гігієнічного догляду OROCUP, 2,5л

  В наявності
  1 960,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Система гігієнічного догляду OROCUP, 2,5л випускається німецькою компанією Durr Dental. Вона призначена для знезараження та очищення аспіраторних конструкцій.

  Велике значення має правильний догляд за монтажем, адже гарантує тривалий термін експлуатації обладнання. OROCUP ефективно застосовується для генерування повітряно-водяної суміші, що забезпечує оптимальне зволоження та очищення системи.

  Прості конструктивні особливості наділені високою надійністю, які гарантують відмінні результати, що дозволяє лікареві правильно організовувати робочий час та значно зменшує трудовитрати. Система універсальна, тому можливе застосування розчинів Orotol Plus та MD 555 cleaner. Пристрій може відсмоктувати різні розчини.

  У комплекті постачається з'єднувальний адаптер для різних видів аспіраторних шлангів. Використовуються матеріали, стійкі до хімічних дій. Замовити систему гігієнічного догляду OROCUP, 2,5л можна у нашому інтернет-магазині, заявка оформляється на сайті.

  Для детальної консультації можна звернутися до наших менеджерів, які нададуть допомогу у виборі товару. Сплатити товар можна на картку або готівкою при отриманні. Також оформляється доставка у зручний спосіб.

  Виробник
  DÜRR

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань
  Система гігієнічного догляду OROCUP, 2,5л
  Система гігієнічного догляду OROCUP, 2,5л
  Кількість
  Ціна:
  1 960,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *