Розчин для дезінфекції та очищення відтисків MD520, 2,5л
  das00000001

  Розчин для дезінфекції та очищення відбитків MD520, 2,5л

  Під замовлення
  1 831,20 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Розчин для дезінфекції та очищення відбитків MD520, 2,5л виробник німецька компанія Durr Dental.

  Засіб використовується для знезараження зубних відбитків, заготовок для протезів та інших заготовок. Це допомагає уникнути зараження інфекціями різної етимології. Діючими речовинами є глутаровий альдегід – 0,5% та алкілдиметилбензиламмоній хлорид – 0,25%. Також у складі присутні добавки та вода.

  Засіб широко використовується у стоматології та протезуванні. Воно здійснює дезінфекцію відбитків з альгінанту та силікону, металевих, керамічних та пластмасових зубопротезних заготовок. Стерилізувати відбиткові матеріали неможливо, тому найкращим способом знезараження є занурення відбитків у спеціальний розчин.

  Перед обробкою розчином заготовки необхідно відмити водою, які потім занурюються в нього на 10 хвилин. У цьому характеристики матеріалів залишаються постійними. Після закінчення процедури знезараження відбитки необхідно промити під струменем по півхвилини з кожного боку або занурити на 5 хвилин у ємність із водою. Заготівлі підсушуються на повітрі.

  У відкритій упаковці речовина може зберігатися не більше 3 місяців. Розчин використовується кілька разів, поки не зміниться зовнішній вигляд. При цьому обробити дозволяється до 50 відбитків. Засіб поставляється в каністрі об'ємом 2,5 літри.

  Розчин для дезінфекції та очищення відбитків MD520 можна замовити в нашому інтернет-магазині та оформити доставку. Заявки обробляються швидко та всі подробиці можна уточнити у менеджерів. Оплата здійснюється готівкою при отриманні або на картку Приват Банку.

  Виробник
  DÜRR

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Розчин для дезінфекції та очищення відбитків MD520, 2,5л
  Розчин для дезінфекції та очищення відбитків MD520, 2,5л
  Кількість
  Ціна:
  1 831,20 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *