Концентрат для дезінфекції інструментів DURR ID 212 Forte, 2.5 л
  das00000011

  Концентрат для дезінфекції інструментів DURR ID 212 Forte, 2.5 л

  Під замовлення
  2 703,20 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Концентрат для дезінфекції інструментів DÜRR ID 212 Forte, 2.5 л.

  Концентрат для дезінфекції інструментів DÜRR ID 212 Forte, 2.5 л використовують для приготування робочих розчинів для очищення та дезінфекції виробів медичного призначення. Для приготування розчину слід розвести концентрат щодо 1:50. Виходячи з пропорції - з 2.5 літрів концентрату, отримуємо 125 літрів дезінфікуючого розчину. Розведений розчин широко застосовують у хірургії, щоб обробити інструменти, апарати, що обертаються, і ультразвукові ванни. Концентрат DÜRR ID 212 Forte випускає німецька компанія DURR. Концентрат для дезінфекції інструментів DÜRR ID 212 Forte, 2.5 л не містить альдегідів.

  Склад є комбінацією четвертично амонієвих сполук і спиртів. У дезинфікуючого засобу широкий спектр дії: на бактеріальні збудники, віруси та грибок. Відмінною рисою є очищаюча здатність дезінфікуючого засобу.

  Розчином із концентрацією в 2% можна провести швидку дезінфекцію протягом 5 хвилин. Важливою перевагою для екологів є те, що розчин може біологічно розкладатися, а отже, не є небезпечним для навколишнього середовища.

  Застосування:

  • Підходить для обробки загального, хірургічного та інструментарію, що обертається.

  Властивості:

  • бактерицидна, в т. ч. туберкулоцидна, левуроцидна, обмежена віруліцидна дія в т.ч. проти вірусів без оболонки (аденовірусів, норовірусів);
  • запобігає корозії і має тривалу стійкість (7 днів);
  • дуже швидка дезінфекція та очищення в ультразвуковій ванні.

  Ми пропонуємо звернутися до інтернет-магазину Amel Dental Store. Тут величезний вибір засобів для обробки медичного обладнання. Ми працюємо із всесвітньо відомими виробниками якісної продукції. Ви можете замовити товар через інтернет магазин, а можете купити у нашому центрі у Дніпрі. Містом працює кур'єрська доставка, а завдяки поштовим перевезенням отримати товар можна в будь-якому місті України.

  Виробник
  DÜRR

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Концентрат для дезінфекції інструментів DURR ID 212 Forte, 2.5 л
  Концентрат для дезінфекції інструментів DURR ID 212 Forte, 2.5 л
  Кількість
  Ціна:
  2 703,20 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *