Дезинфікуючі засоби A20 дезінфекція інструментів (1 л)
  das00000013

  Дезинфікуючі засоби A20 дезінфекція інструментів, 1 л

  Розпродано
  768,45 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Відома фірма-виробник у Німеччині Orochemie надає на наш ринок продукцію для дезінфекції медичних інструментів.

  Дезінфікуючий засіб А 20 застосовується з метою очищення та обробки медичного та хірургічного інструменту, а також який має властивість обертатися і дуже чутливий до лугу та спирту.

  Цей засіб є універсальним та високоактивним концентратом, який не містить у своєму складі альдегіди та має приємний свіжий запах. Ефективно усуває різноманітні бактерії, у тому числі туберкульозу та МРЗС, грибки та віруси (поліомієліт, норовіруси, гепатит В, С, папіломавірус SV40).

  Робочий розведений 2% розчин при замочуванні дезінфікує інструмент за 5 хвилин, в ультразвуковому апараті протягом двох хвилин. Робочий розчин можна максимально використовувати два тижні. З одного літра концентрату виходить 50 літрів робочого розчину.

  В інтернет-магазині Amel Dental Store представлено дві позиції цього засобу: каністра 10 літрів та 1 літр. Ціна товару вказана в описі.

  Оформити замовлення можна додавши цікаву позицію до «кошика покупок». Розрахунок за продукцію проводиться післяплатою, безготівковим розрахунком або готівкою кур'єру.

  Виробник
  Orochemie

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Дезинфікуючі засоби A20 дезінфекція інструментів, 1 л
  Дезинфікуючі засоби A20 дезінфекція інструментів, 1 л
  Ціна:
  768,45 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *