Дезінфекція рук + шкіри DURR C20 без ароматизаторів і барвників, 1 л
  das00000023

  Дезінфекція рук + шкіри C20 без ароматизаторів і барвників Orochemie, 1 л

  Під замовлення
  350,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Знаменитий європейський бренд Orochemie представляє широкий асортимент не тільки стоматологічного обладнання та засобів для його дезінфекції. Він також передбачив та розробив лінію дезінфікуючих засобів для шкіри та рук як медперсоналу, так і пацієнтів.

  Дезінфекція рук C20 дезінфекція рук + шкіри, без ароматизаторів і барвників, 1 л. Готовий дезінфікуючий засіб для негайного застосування, що містить спирт. Воно ефективно працює при гігієнічній або хірургічній обробці рук, захисних рукавичок, а також широке застосування має при обробці шкіри перед простими ін'єкціями, пункціями та операціями.

  Дерматологічні випробування показали чудову взаємодію препарату з людською шкірою, навіть якщо його використовувати регулярно. Не має у своєму складі барвника та різних ароматів.

  Склад дуже ефективний проти вірусів (гепатит В і С, ВІЛ, Rota-, Nora-віруси), грибків та різноманітних бактерій (туберкульозу). Асортимент даного товару представлений двома позиціями у різних ємностях: каністра 10 літрів та один літр.

  Весь товар нашого інтернет-магазину Amel Dental Store сертифікований та відповідає європейським стандартам. Ми співпрацюємо з відомими європейськими брендами, тому якість товару говорить його ціна.

  З цінами можна ознайомитись у каталозі на сайті нашого магазину. Також можете вибрати зручний спосіб замовлення товару, його оплати та отримання.

  Виробник
  Orochemie

  6 інших товарів в цій категорії:

  Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

  Товар додано до списку бажань
  Дезінфекція рук + шкіри C20 без ароматизаторів і барвників Orochemie, 1 л
  Дезінфекція рук + шкіри C20 без ароматизаторів і барвників Orochemie, 1 л
  Кількість
  Ціна:
  350,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *