Дезинфекція рук C20 Дезинфекція рук + шкіри, без ароматизаторів і барвників (10л)
  das00000022

  Дезінфекція рук C20 дезінфекція рук + шкіри, без ароматизаторів і барвників, 10 л

  Розпродано
  3 270,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Знаменитий німецький виробник Orochemie виробляє не тільки медичне обладнання та дезінфікуючі засоби для робочих поверхонь, але й піклується про безпеку, гігієну та дезінфекцію медичних працівників, а також пацієнтів. У його широкому асортименті продукції представлені засоби для дезінфекції шкіри та рук.

  Дезінфекція рук C20 дезінфекція рук + шкіри, без ароматизаторів і барвників (10л).

  Готовий до використання розчин з негайним застосуванням містить у своєму складі спирт. Прекрасний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук та захисних рукавичок, також використовується для санації шкіри безпосередньо перед ін'єкціями та пункціями, перед оперативним втручанням. Абсолютно гіпоалергенний засіб без барвника та ароматизаторів.

  В результаті проведених дерматологічних випробувань доведено чудову спільність зі шкірою, навіть при багаторазовому або регулярному використанні. Ефективно усуває різноманітні віруси (коронавіруси, ВІЛ, Rota-, Nora-віруси), грибки та бактерії. Кожен покупець нашого інтернет-магазину має можливість замовити необхідний товар на сайті, зателефонувавши або відвідавши наш магазин.

  Ціна на продукцію вказана у каталозі на сайті магазину Amel Dental Store. Оплату можна зробити по-готівковому, безготівковому розрахунку або банківською карткою. Надсилання замовлення здійснюється наступного дня після зарахування коштів на наш рахунок. Доставка здійснюється кур'єрською або поштовою службою, є можливість самовивезення.

  Виробник
  Orochemie

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Дезінфекція рук C20 дезінфекція рук + шкіри, без ароматизаторів і барвників, 10 л
  Дезінфекція рук C20 дезінфекція рук + шкіри, без ароматизаторів і барвників, 10 л
  Ціна:
  3 270,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *