Дезінфекція поверхонь DURR B30 для швидкої дезінфекції, 1 л
  das00000017

  Дезінфекція поверхонь B30 для швидкої дезінфекції Orochemie, 1 л

  В наявності
  560,00 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Відомий німецький бренд Orochemie має широкий асортимент засобів, що застосовуються в медичній практиці, зокрема і в стоматології. Їхня продукція виготовляється на сучасному інноваційному обладнанні, що відповідно позначається на якості самої продукції, яка відповідає міжнародним стандартам.

  Одним із таких засобів є дезінфекція поверхонь В 30 для швидкої дезінфекції. Це готовий до використання дезінфікуючий засіб, що має приємний лимонний запах. Виробляється воно на основі спирту і не містить у своєму складі альдегіди.

  Розчин має універсальний спектр дії, зокрема його використовують при очищенні та дезінфекції за допомогою протирання або зрошення невеликих або складно доступних медичних поверхонь. Досить ефективно знищує різноманітні бактерії, гриби та віруси (гепатит В та С, ВІЛ, Vaccinia, Polio-), а також чудово бореться з вірусами, які можуть бути присутніми у харчовій промисловості.

  Дія розчину на оброблюваній поверхні 5 хвилин, а для Noro вірусу - 1 хвилина. Усі дезінфікуючі засоби, представлені в нашому каталозі, відповідають європейським стандартам якості.

  Придбавши нашу продукцію, ви зможете зменшити витрати на дезінфекцію, оскільки за рахунок якості збільшується тривалість використання дезінфекторів. Виробник цей засіб представляє у двох ємностях: каністра 10 літрів та 1 літр.

  Ціна на даний товар вказана у каталозі. Замовити продукцію можливо на нашому сайті, зв'язавшись з нашим оператором по телефону або безпосередньо в магазині. У нашому магазині є самовивіз, кур'єрська доставка та поштова доставка в інші міста.

  Виробник
  Orochemie

  6 інших товарів в цій категорії:

  Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

  Товар додано до списку бажань
  Дезінфекція поверхонь B30 для швидкої дезінфекції Orochemie, 1 л
  Дезінфекція поверхонь B30 для швидкої дезінфекції Orochemie, 1 л
  Кількість
  Ціна:
  560,00 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *