Дезинфекція поверхонь B15 для дезінфекції протиранням (10л)
  das00000014

  Дезинфекція поверхонь B15 для дезінфекції протиранням, 10 л

  Розпродано
  6 670,80 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Дезінфектор В15 з протиранням, що випускається відомим німецьким виробником Orochemie, є чудовим дезінфікуючим засобом у медичній галузі.

  Санація — це невід'ємна та важлива частина не лише у стоматології, а й у медицині загалом. Дезінфекція поверхонь В15 для дезінфекції протиранням застосовується з метою очистити та продезінфікувати всі робочі поверхні; предмети, що піддаються миття, а також захисні маски.

  Засіб не має у своєму складі концентрату альдегіду. Має широку спектральну активність: ефективно усуває бактерії, у тому числі туберкульозу та MRSA; гриби та віруси (ВІЛ, гепатит В та С, адено- та папіломавірус SV40). А також його застосування є ефективним при шлунково-кишковій епідемії, яка викликана NORO вірусом.

  Готовий розчин, розведений до 0,5%, має час дії 60 хвилин; розчин 1% діє 15 хвилин; 2% дезінфікує за 5 хвилин, 3% санує за 2 хвилини. Активний проти всіх вірусів протягом 15 хвилин при 2% розчині.

  Наш інтернет-магазин надає Вашій увазі широкий спектр засобів дезінфікування. Що цікавить Вас товарну позицію можна замовити через наш сайт, зателефонувати за телефоном +38(067) 007 70 10 або ж відвідати наш торговий майданчик особисто за адресою: м. Дніпро, бул. Катеринославський 1, ТЦ "СASCADE PLAZA". Ціна на продукцію, що пропонується, приємно порадує Вас.

  Виробник
  Orochemie

  6 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Дезинфекція поверхонь B15 для дезінфекції протиранням, 10 л
  Дезинфекція поверхонь B15 для дезінфекції протиранням, 10 л
  Ціна:
  6 670,80 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *