Зубна нитка "Mint Green" MontCarotte, 10 м
  oh00000180

  Зубна нитка "Mint Green" MontCarotte, 10 м

  Під замовлення
  250,80 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Дентальна шовкова стрічка"Mint Green", 10 м.

  Дентальна шовкова стрічка"Mint Green", 10 м від компанії MontCarotte дозволяє досягти ідеальної чистоти порожнини рота та білосніжної усмішки. Виробник має всесвітню популярність, тому що випускає продукцію неперевершеної якості. Від засобів для гігієни залежить здоров'я ваших зубів. Шовкова нитка відмінно ковзає між зубами, не розшаровується і не застрягне. Вона ефективно очищає наліт та частинки їжі між зубами, у тих місцях, де звичайна щітка не зможе впоратися. Завдяки шовковому тісненню виключається ризик травмування ясен.

  Зубна нитка поставляється в оригінальному футлярі, який гарантує зручне зберігання, транспортування та використання. Його конструкція зроблена таким чином, що стрічка захищена від влучення бактерій. Засіб має небесно-блакитний колір та приємний аромат зеленої м'яти. Після використання у роті залишається відчуття чистоти та свіжості на довгий час. Довжина стрічки складає 10 метрів.

  Придбати Дентальну шовкову стрічку "Mint Green", 10 м від компанії MontCarotteможна у нас в інтернет магазині Amel Dental Store за найвигіднішою ціною, а також оформити доставку в будь-яку точку України.

  6 інших товарів в цій категорії:

  Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

  Товар додано до списку бажань

  Зубна нитка "Mint Green" MontCarotte, 10 м
  Зубна нитка "Mint Green" MontCarotte, 10 м
  Кількість
  Ціна:
  250,80 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *