Дентинова маса Ivoclar Vivadent, IPS Style Ceram, 100 г Збільшити

Дентинова маса Ivoclar Vivadent, IPS Style Ceram, 100 г

Ivoclar Vivadent Ivoclar Vivadent

mfd00000109

New

4 480,00 Грн.

Заказ в один клик* Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

Дентинова маса IPS Style Ceram Ivoclar Vivadent, 100 г.


Дентин IPS Style Ceram Ivoclar Vivadent, 100 м від виробника Ivoclar Vivadent являє собою унікальну систему з компонентів сінегірующего дії, повністю адаптовану для одношарової і багатошарової реставрації. Провідним фахівцям компанії з Ліхтенштейну вдалося домогтися унікального складу, який пройшов клінічне опробирование і встиг зарекомендувати себе в професійній практичній стоматології.

У цьому матеріалі містяться самі рідкісні компоненти, а склад збагачений кристалами оксіапатіта, лейцита, фторапатити і скоординованими стеклофазой, завдяки чому вдається передати натуральну прозорість, опаковість і естетичність живих зубів.


Придбати практичний Дентин IPS Style Ceram Ivoclar Vivadent, 100 м за ціною виробника легко в нашому інтернет магазині. В якості приємного бонусу вас чекає доставка в клініку і можливість оплати по карті банку.

Обсяг100 г
ВиробникIvoclar Vivadent

Ви можете оплатити замовлення:

 • Готівкою або картою, при покупці в offline Amel Dental Store (м.Дніпро, бул. Катеринославський 1, ТЦ "CASCADE PLAZA" час роботи - з 8:00 до 20:00).
 • Накладеним платежем.
 • Готівкою кур'єру.
 • Платіжною карткою Visa / Master Card.
 • На розрахунковий рахунок.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно обрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

Юридичним особам для отримання рахунку-фактури необхідно надати:

 • Свідоцтво про реєстрацію підприємства.
 • Свідоцтво про сплату ПДВ (в разі якщо, підприємство платник ПДВ).
 • Свідоцтво платника єдиного податку (у разі перебування на системі оподаткування - єдиний податок).

Відправка товару відбувається на наступний банківський день після зарахування грошових коштів.

* Для отримання товару Юридичній особі необхідна наявність довіреності, якщо товар отримує власник підприємства, необхідна печатка і документ, що засвідчує особистість.

Способи доставки:

 • Самовивіз з Amel Dental store (м.Дніпро, Катеринославський 1, ТЦ "CASCADE PLAZA").
 • Самовивіз з поштових відділень.
 • Адресна кур'єрська доставка по Дніпру.
 • Безкоштовна доставка по Україні від 500 грн.

*В разі відхилення від норм ваги і обсягу, вартість доставки за уточнюється з менеджером.