Забарвлення стоматологічне Ivoclar Vivadent Empress Direct Shade Guide Enamel Збільшити

Забарвлення стоматологічне Ivoclar Vivadent Empress Direct Shade Guide Enamel

Ivoclar Vivadent Ivoclar Vivadent

mdt00000035

New

3 200,00 Грн.

Заказ в один клик* Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

Забарвлення Empress Direct Shade Guide Enamel Ivoclar Vivadent.


Забарвлення Empress Direct Shade Guide Enamel від виробника Ivoclar Vivadent спеціально створена провідними розробниками компанії з Ліхтенштейну на базі ретельно аналізу забарвлення натуральних зубів відповідно до клінічних опробування з урахуванням відповідності колірної насиченості композитної кераміки. В результаті вийшов нанопродукт Empress Direct з мінімальним показником просвічування робочого шару через тканини дентину незалежно від товщини нанесеного покриття, що в рази спрощує проведення професійної реставрації. Серед переваг запатентованого продукту виділяють широкий діапазон відтінків і різні рівні прозорості, що високо цінується у професійній стоматології.


У нашому інтернет магазині досить просто придбати Забарвлення Empress Direct Shade Guide Enamel Ivoclar Vivadent в зручний для вас час. Вам буде гарантована дбайлива доставка, а провести оплату можна по карті банку.

ВиробникIvoclar Vivadent

Ви можете оплатити замовлення:

 • Готівкою або картою, при покупці в offline Amel Dental Store (м.Дніпро, бул. Катеринославський 1, ТЦ "CASCADE PLAZA" час роботи - з 8:00 до 20:00).
 • Накладеним платежем.
 • Готівкою кур'єру.
 • Платіжною карткою Visa / Master Card.
 • На розрахунковий рахунок.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно обрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

Юридичним особам для отримання рахунку-фактури необхідно надати:

 • Свідоцтво про реєстрацію підприємства.
 • Свідоцтво про сплату ПДВ (в разі якщо, підприємство платник ПДВ).
 • Свідоцтво платника єдиного податку (у разі перебування на системі оподаткування - єдиний податок).

Відправка товару відбувається на наступний банківський день після зарахування грошових коштів.

* Для отримання товару Юридичній особі необхідна наявність довіреності, якщо товар отримує власник підприємства, необхідна печатка і документ, що засвідчує особистість.

Способи доставки:

 • Самовивіз з Amel Dental store (м.Дніпро, Катеринославський 1, ТЦ "CASCADE PLAZA").
 • Самовивіз з поштових відділень.
 • Адресна кур'єрська доставка по Дніпру.
 • Безкоштовна доставка по Україні від 500 грн.

*В разі відхилення від норм ваги і обсягу, вартість доставки за уточнюється з менеджером.