Запасна ручка WP 70 E2 для іригатора Waterpik
  oh00000136

  Запасна ручка WP 70 E2 для іригатора Waterpik

  В наявності
  1 177,20 ₴

  * Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

   

  Запасна ручка WP 70 E2 для іригатора Waterpik.


  Основне призначення цього елемента ефективна і комфортна очищення зубного ряду в домашніх умовах. Аксесуар створений з високоякісних матеріалів на основі інновацій. Іригатор - пристосування для проведення процедури видалення нальоту, скам'янілостей і залишків їжі в важкодоступних областях ротової порожнини. Прилад сприяє підвищенню рівня комфортності і чистоти рота і зубів. Покращує стан зубного ряду і ясен.

  Невід'ємною частиною цього пристрою є ручка для іригатора Waterpik WP-WP70. Деталь забезпечує максимально ефективну чистку в домашніх умовах. Спеціально для цього на поверхні ручки є кнопки «старт» і «стоп», а також датчик тиску рідини. Запасний набір включає в себе ручку для іригатора і шланг. Ці пристосування коштують значно дешевше нового приладу. Оригінальна запаска виручить в потрібний момент, а також заощадить бюджет кожного користувача.


  Купити ручку для іригатора Waterpik WP-WP70 Ви можете без проблем в нашому інтернет магазині. Клієнтам сайту доступна оперативна доставка товару по Україні, оплата картою, гарантія на придбання, а також вигідна ціна.

  Вид продукції
  Змінні насадки для іригатора
  Виробник
  Waterpik

  2 інших товарів в цій категорії:

  Товар додано до списку бажань

  Запасна ручка WP 70 E2 для іригатора Waterpik
  Запасна ручка WP 70 E2 для іригатора Waterpik
  Кількість
  Ціна:
  1 177,20 ₴
  Ітого:
  Про покупця
  *