FAQ


Щоб зареєструватися в інтернет-магазині слід натиснути кнопку "Реєстрація", а потім вписати всі необхідні дані. Після натискання кнопки "Далі" буде відправлений е-mail з посиланням для активації. Після натискання на посилання Ви можете почати робити покупки.

Ні, логін і пароль не обов'язкові. Можна робити покупки без реєстрації. Однак, вибираючи покупку без реєстрації, немає можливості перевіряти історію замовлень. При чергових замовленнях доведеться заново заповнювати дані для доставки. Крім того, немає можливості брати участь в акціях для постійних клієнтів.

В даному розділі Ви можете зберігати інформацію про товари, які сподобалися. Додавши до обранноо, Ви маєте можливість відслідковувати зміну вартості продукту, доступність на складі, в разі відсутності потрібного Вам розміру на залишках. Вся інформація буде для Вас доступна за допомогою електронних повідомлень на Ваш поштовий ящик. <div id="gtx-trans"> <div class="gtx-trans-icon"></div> </div>

<span style="background-color:#ffffff;">Оформити замовлення можна в телефонному режимі, або ж вибрати товар на сайті, який зацікавив вас і оформити замовлення, натиснувши кнопку "Купити".</span>

Щоб додати товар в корзину, натисніть кнопку "Купити", якщо необхідно додати ще товари, натисніть "Продовжити покупки". Для видалення товару, натисніть на кнопку в правому верхньому кутку "Оформити замовлення". Ви потрапите на сторінку відображає вміст вашої корзини, після чого натисніть кнопку "X" правіше товару, щоб видалити його з кошика. Для зміни кількості товару, що купується, введіть необхідне число одиниць товару в поле "Кількість" поруч з обраним товаром.

<span style="background-color:#ffffff;">Ми із задоволенням допоможемо Вам! Телефонуйте нашим менеджерам і задавайте будь-які питання щодо реалізованих нами товарів. Ми докладемо максимум зусиль, щоб відповісти на всі Ваші запитання!</span>

Якщо Ви бажаєте внести зміни в замовлення або анулювати його, просимо Вас в день створення замовлення звернутися по електронній пошті: info@amelmedical.com.ua. Інтернет-магазин працює з понеділка по неділю з 9-00 до 21-00 (за київським часом).

Вартість доставки залежить від способу оплати і форми доставки. Більш точна інформація вказана в розділі "Доставка і оплата".

Заплатити за товар, куплений в інтернет-магазині, Ви можете готівковими коштами або банківською картою.

Товар додано до списку бажань