Наші партнери

Amel Dental Store пропонує Вам тільки якісну продукцію від постачальників, визнаних у всьому світі.


ABM Technology - завод з виробництва високоточних виробів в області медицини з біосумісних металів і полімерів, побудований у відповідності зі світовими стандартами.

Основний напрямок - виробництво імплантатів і протетичних компонентів

Виробництво імплантатів знаходиться в Україні, що дає можливість значно зменшити вартість кінцевого продукту за рахунок зниження логістичних витрат, відсутністю митних зборів, податкових зборів, які входять в собівартість продукції європейських виробників. Завод повного циклу з новітнім обладнанням та використанням рідкісних в Україні сучасних технологій.

На виробництві використовуються швейцарські установки ККS, високоточні верстати ЧПУ японської компанії TSUGAMI, ультразвукове чищення і «чиста кімната» швейцарського виробництва класу ISO 7, що забезпечує абсолютну стерильність всієї продукції. Виробництво автоматизоване. Контроль точності виготовлення проводять співробітники, навчені німецькими та японськими фахівцями.

Особлива увага приділяється внутрішньому контролю якості продукції, що випускається. Даний етап організований багатоетапно і комплексно. Сам же завод ABM Technology пройшов всі галузеві перевірки і має всі необхідні патенти та сертифікати.

Успішне тестування якості та безпеки імплантатів проводилось в українських і європейських лабораторіях, в результаті чого на дентальні імплантати компанії Bauer's отримана довічна гарантія.

Ключові орієнтири Bauer's Implants ТМ - сервіс і якість.

Дентальні імпланти Bauer's - це швейцарська якість на українському ринку!


Обладнання для стоматологічних клінік та кабінетів вимагає максимальної якості. Таким стандартам відповідає німецька компанія Dentsply Sirona.

Компанія Àmel є офіційним дистриб'ютором Dentsply Sirona в Україні і гарантує Вам високу якість монтажу обладнання, післягарантійне обслуговування наявність запасних частин на нашому складі.

Приділяючи особливу увагу цифровим технологіям Dentsply Sirona займається розробкою мережевих програм для оптимізації роботи стоматологічних лабораторій і клінік. Ці розробки спрямовані для поліпшення самих процедур і комфорту обслуговування пацієнтів.

Надійність продукції підтверджується багаторічним досвідом її використання, в разі виникнення поломок виробником передбачено оперативне гарантійне обслуговування.

Компанія Dentsply Sirona успішно виробляє сучасне обладнання, серед якого можна виділити:

  • CAD / CAM системи
  • рентгенівське обладнання
  • сучасні стоматологічні установки і комплектуючі
  • цифрові інтраоральні рентгенівські системи
  • тривимірні і панорамні рентгенівські системи
  • накінечники
  • настільні пристрої і апарати для гігієни.

У далекому 1887 році компанія Sirona стала творцем першої в світі бормашини для стоматологів, що працює від електричного приводу. Компанія міцно вкоренилася і не поступається своєї лідируючої позиції з моменту відділення бренду від Siemens (1997 рік). Продукція компанії успішно продається в більш ніж 135 країнах. Також в компанії функціонує один з найбільших в світі науково-дослідних центрів, розташований в Німеччині (г.Бенсхайм) і його штат налічує понад 300 досвідчених фахівців (інженери і вчені).

Sirona - це один з найбільш відомих виробників стоматологічного обладнання.


Німецька компанія Dent-tech працює з 2005 року. Вона успішно застосовує інноваційні технології, що дозволяють виготовляти продукцію високої якості. Її обладнання має необхідну сертифікацію СЕ і відповідає стандарту HIBC. Вона співпрацює з усіма компаніями та клініками, які хочуть забезпечити своїм клієнтам стоматологічне лікування на найвищому рівні. Впровадження останнІх технологічних досягненнь в сфері стоматології та технологій дозволяє домагатися відмінних результатів.

Завдяки колосальному досвіду своїх співробітників і їх знань про виробничі можливості і матеріали, компанія вдосконалює робочі процеси і впроваджує оптимальні рішення. Верстати, які вона пропонує, легко створюють складні металеві конструкції в прецизійної точності. Вони достатньо прості і інтуїтивно зрозумілі в експлуатації. Готові вироби відрізняються не тільки прекрасним якістю і точністю виготовлення, але і надійністю.

У Àmel CAD / CAM Lab ми використовуємо 5Dmill - пятіосний фрезерний верстат, що виробляє металоконструкції високої складності. У процесі складного стоматологічного лікування використовують балочні системи, каркаси під металокераміку, балкові конструкції з локаторами, телескопічні системи фіксації, каркаси під металокераміку з гвинтовою фіксацією. Вони дають можливість легко вирішувати найважчі завдання в сучасному протезуванні. Всі ці продукти можна без проблем замовити в нашій лабораторії.