Amel CAD/CAM LAB

Amel CAD / CAM LAB - цифрова лабораторія нового покоління. Наше обладнання складає модель об'єкта в 3D-форматі і виготовляє його з точністю до 15 мкм. Зуботехнічні конструкції ідеально сідають, виходять міцними, довговічними і комфортними для пацієнта. Наші двері відкриті для стоматологів, які готові застосовувати технології майбутнього вже сьогодні. Технології CAD / CAM - це завжди передбачуваний результат. Швидко, просто, без зайвих зусиль.

Ми працюємо з матеріалами преміум-класу, які гарантують відмінну якість готових виробів. Використовуємо продукцію брендів Ivoclar Vivadent (Німеччина), Dentsply Sirona (Німеччина), Kuraray Noritake (Японія). Стоматологічні реставрації, створені із застосуванням цих матеріалів, радують пацієнтів бездоганним зовнішнім виглядом, міцністю і довговічністю.

Детальніше
LAB.png

Наші переваги

 


Високоякісне обладнання


Терміни виготовлення замовлення


Точний підбір кольору

 

Наше обладнання

 

 

Пятіосьовий шліфувально-фрезерний верстат inLab MC X5 Працює у вологому, сухому або комбінованому режимі. 5 осей дозволяють фрезерувати конструкції будь-якої складності. Оснащений автоматичною системою заміни робочих інструментів, яка може бути укомплектована до 6 борів на один робочий цикл.

Пятіосьовий фрезерний верстат PrograMill PM7. Працює у вологому і сухому режимі. Оснащений вбудованим іонізатором і системою автоматичного самоочищення. Має ченджер на 20 позицій для незалежної обробки. Управління матеріалами повністю автоматизовано.

3D принтер NextDent 5100. Забезпечує високошвидкісний 3D-друк. Оснащений технологією безконтактного мембранного цифрового світлового друку (DLP). Виготовляє зубні протези, ортодонтичні шини, хірургічні та ортодонтичні направляючі з високою точністю.

 

Ми пропонуємо

 

Протезування на імплантатах

Індивідуальне виготовлення кап

Безметалеві конструкції

 

 

Матеріали

 


Цирконій
Міцний і надійний матеріал, володіє відмінними естетичними властивостями. За кольором дуже схожий на зубну емаль, тому його важко відрізнити від справжнього зуба. Володіє відмінною біологічною сумісністю, не викликає алергії, не відторгається організмом. Дуже міцний, з часом не деформується. Підходить як для виготовлення одиничних коронок, так і для мостовидних протезів протяжністю до 14 одиниць.


Кераміка
Досконалий матеріал для зубного протезування. Виглядає естетично, має високу міцність, тому може застосовуватися для фронтальних і жувальних зубів. Має відмінну біологічну сумісність, не чинить негативного впливу на порожнину рота, і не викликає алергічних реакцій. Оптимальна для мостовидного протезування, а також для цементування на титанових штифтах при зубній імплантації.

Прайс-листы

Способи відправки замовлення

 

 

Наша команда


Біценко Євген

Керівник фрезерного центру
[email protected]

Очолює лабораторію і управляє процесами. Вибрав цю професію, тому що йому подобається міняти життя людей на краще. Вважає, що для якісної роботи команди важливі: злагоджений колектив однодумців, бажання розвиватися і вміння працювати в команді.


Савчук Володимир

Керамист

В роботі кераміста йому подобається можливість робити людей гарними. У найближчі 5 років хоче досягти максимальних висот у своїй професії, планує отримувати нові знання і використовувати їх на практиці. У вільний час Володимир активно займається спортом.


Кравченко Григорій

Оператор

Працює з Фрезер, займається моделюванням і виконанням інших технічних завдань. У вільний час грає на музичних інструментах, захоплюється водними видами спорту. У планах на майбутнє - неперервна професійна розвиток.


Самохвал Констянтин

Техник-подготовщик

Він вибрав цю професію, тому що хоче дарувати людям ідеальні посмішки. У найближчі 5 років планує розвиватися в професії, щоб стати одним з кращих керамістів України. У вільний час займається волейболом і хоче більше подорожувати.


Костромін Олексій

Оператор


Бобков Арсеній

Технік-підготовщик


Чуйко Владислав

Технік-підготовщик


Костромін Антон

Технік-підготовщик


Щикно Любов

Технік-підготовщик

Ліцензії та документи