Прес-релізи

Прогресивний і сучасний навчальний центр для стоматологів відкрився в Дніпрі

Компанія Amel Medical Group в травні цього року відкрила сучасний навчальний центр для стоматологів в Дніпрі - Amel Dental Hub. Кому буде корисний цей центр?

Стоматологам всіх спеціалізацій:

  • Новеньким, які тільки починають свою практику.
  • Досвідченим лікарям, які хочуть познайомитися з новими технологіями і підвищити свою кваліфікацію.
  • Стоматологам, які хочуть змінити або розширити свій профіль роботи, освоїти нові грані професії.
  • Стоматологам і людям, що мають відношення до даної професії, хто не стоїть на місці і вдосконалює свій професіоналізм.

Щоб бути в курсі всіх нових методик лікування, препаратів і інструментів, потрібно постійно розвиватися в своєму профільному напрямку.

Amel Dental Hub - саме те місце, де стоматологи різних спеціалізацій вдосконалять свої знання і отримають нові навички.

Amel Dental Hub - це унікальна можливість не тільки перейняти досвід, а й особисто познайомитися, задати питання тет-а-тет лекторам, комунікувати з колегами, а також отримати тисячу робочих фішок, які однозначно зроблять легше і краще вашу щоденну практику.

Спікери даних івентів - кращі світові і вітчизняні практики в своєму напрямі.

Як будуть проходити ці заходи, розповів нам CEO Amel Medical Group - Сергій Башкин:

«Наш центр - це один великий приголомшливий простір. У ньому є: зона теорії - лекціонний зал на 25 посадочних місць. Зона практики - формату open space, яка оснащена всім необхідним для проведення стоматологічних робіт. В імітаційному кабінеті знаходяться 3 мікроскопи для практичного відпрацювання всього, що показує і розповідає лектор. Таким чином, студенти Amel Dental Hub можуть в режимі реального часу спостерігати за тонкощами роботи фахівців вищого рівня і відразу ж відпрацьовувати практичні навички до повного закріплення. Ми чекаємо Вас на наших івентах, нудно не буде, гарантуємо! »