Глазур-спрей Ivoclar Vivadent IPS e.max CAD Crystall./GlazeSpray, 270 мл Збільшити

Глазур-спрей Ivoclar Vivadent IPS e.max CAD Crystall./GlazeSpray, 270 мл

Ivoclar Vivadent Ivoclar Vivadent

mfd00000008

New

2 624,00 Грн.

Заказ в один клик* Ціна товару на сайті дійсна тільки при покупці в інтернет-магазині, ціни роздрібної мережі можуть відрізнятися.

Глазур-спрей IPS e.max CAD Crystall/GlazeSpray Ivoclar Vivadent, 270 мл.


Глазур-спрей IPS e.max CAD Crystall/GlazeSpray, 270 мл від виробника Ivoclar Vivadent - ідеальне винахід фахівців компанії з Ліхтенштейну на основі оксидів і гликолей. Головним призначенням цього кад / кам матеріалу вважається запилення полноанатоміческіх реставрацій IPS e.max CAD LT.

Відмітна особливість цієї глазурі полягає в універсальній можливості нанесення від первинного «блакитного» стану до будь-яких подальших коригувальних обжигах, а кінцевий результат реставрації перевершить всі ваші очікування. Фірмова упаковка в економному балончику полегшує зручність експлуатації, гарантуючи максимальну точність розпилення при обробці. Спеціальна глазур-спрей, призначена для використання з полноанатоміческімі реставраціями IPS e.max CAD. Напилюється на поверхню після нанесення барвників IPS e.max CAD Crystall/Shades і Stains. Потім слід комбінований кристалізаційний і глазуровий випал.


Придбати Глазур-спрей IPS e.max CAD Crystall/GlazeSpray Ivoclar Vivadent, 270 мл можна в нашому інтернет магазині з оплатою по карті банку. Вам буде запропонована доставка в клініку в зручний час.

Обсяг270 мл
ВиробникIvoclar Vivadent

Ви можете оплатити замовлення:

 • Готівкою або картою, при покупці в offline Amel Dental Store (м.Дніпро, бул. Катеринославський 1, ТЦ "CASCADE PLAZA" час роботи - з 8:00 до 20:00).
 • Накладеним платежем.
 • Готівкою кур'єру.
 • Платіжною карткою Visa / Master Card.
 • На розрахунковий рахунок.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно обрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.

Юридичним особам для отримання рахунку-фактури необхідно надати:

 • Свідоцтво про реєстрацію підприємства.
 • Свідоцтво про сплату ПДВ (в разі якщо, підприємство платник ПДВ).
 • Свідоцтво платника єдиного податку (у разі перебування на системі оподаткування - єдиний податок).

Відправка товару відбувається на наступний банківський день після зарахування грошових коштів.

* Для отримання товару Юридичній особі необхідна наявність довіреності, якщо товар отримує власник підприємства, необхідна печатка і документ, що засвідчує особистість.

Способи доставки:

 • Самовивіз з Amel Dental store (м.Дніпро, Катеринославський 1, ТЦ "CASCADE PLAZA").
 • Самовивіз з поштових відділень.
 • Адресна кур'єрська доставка по Дніпру.
 • Безкоштовна доставка по Україні від 500 грн.

*В разі відхилення від норм ваги і обсягу, вартість доставки за уточнюється з менеджером.