Фільтр

Ціна

103 Грн. 2484 Грн.

Виробник

Показати все Сховати

Кількість

Показати все Сховати

Довжина робочої зони, мм

Показати все Сховати

Розмір кінчика

Показати все Сховати

Різновид

Показати все Сховати

Серія

Показати все Сховати
Фільтр

Ендодонтичні інструменти

Показано 1 - 12 з 45 товарів

Ендодонтія - це розділ стоматології, який спрямований на вивчення будови і лікування кореневих каналів зуба. Ендодонтичні інструменти - це різні пристосування, призначені для точного і ефективного виконання складних процедур в зубної порожнини при наявності патологічних змін в пульпі, періодонта, за іншими показниками.

Стоматологічні інструменти для ендодонтії: види і характеристики

Першим ендодонтичним інструментом була струна від звичайного піаніно. Застосувати в лікуванні зубів такий незвичайний предмет придумав французький лікар П'єр Фошар в 1746 році. Ідея Фошара лягла в основу створення сотень корисних ендодонтичних інструментів, які сьогодні успішно застосовуються лікарями стоматологами в усьому світі.

Сучасні стоматологічні інструменти для ендодонтії - це вироби з гнучких, безпечних для здоров'я пацієнта сплавів: нікель-титанового і хром-нікелевого, а також вуглецевої сталі. Особливість і перевага ендодонтичного інструментарію - опір матеріалу в процесі роботи всередині кореневого каналу (коли інструмент гнеться, він прагне повернутися в нормальний стан, створює тиск в порожнині і сприяє її розширенню).

Стоматологічні ендодонтичні пристосування універсальні, підходять для ручної і апаратної обробки каналів зубного кореня.

У ендодонтії застосовують кілька інструментів різного призначення:

  • діагностичні;
  • для розширення кореневого каналу;
  • для збільшення гирла каналу;
  • для проходження каналу зубного кореня;
  • для очищення каналу від м'яких тканин;
  • пломбувальні інструменти.

Ендодонтичний стоматологічний інструментарій має кілька форм кодування: геометрична, цифрова, колірна. Коди відображені на ручці-тримачі вироби або на упаковці. Колір і цифри відповідають певному діаметру робочої частини. Геометричний код вказує на форму поперечного перерізу (коло, восьмикутник, трикутник, квадрат). До геометричним кодами відносяться також символи, що відповідають певному типу інструменту: S - спелер, P - плагер.

Де купити стоматологічний інструмент для ендодонтії?

Інтернет-магазин Amel Dental Store спеціалізується на продажу в Україні високоякісного обладнання та витратних матеріалів для стоматології. У нас ви знайдете продукцію кращих виробників стоматологічних товарів з гарантією по самій вигідною ціною.

Стоматологічні ендодонтичні інструменти в асортименті представлені в каталозі на сайті магазина Amel Dental Store. Скільки коштує якісна стоматологічна продукція? Вартість стоматологічних інструментів, характеристики, особливості застосування наведені в каталозі Amel Dental Store.

У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. міста). Доставка безкоштовна при вартості замовлення від 500 грн.