Ясенні стоматологічні тримери

Тример стоматологічний - це інструмент, який використовують в стоматології для проведення операцій на м'яких тканинах, слизової оболонки ротової порожнини. Він відноситься до категорії інструментів, призначених для стоматологічної хірургії, і може бути використаний замість електричного або лазерного скальпеля. Тример для зубів ефективний, наприклад, в лікуванні пацієнтів, яким протипоказано лікування електроскальпель.

Ясенний триммер: характеристики і сфера застосування

Даний інструмент не потребує доукомплектації. Він призначений для турбінного наконечника. Матеріал робочої частини інструменту - кераміка, що для пацієнтів є позитивним психологічним фактором.

Тример стоматологічний Tissue Trimmer інноваційної розробки ефективний при роботі в вузькому межзубном просторі, в порожнинах великої глибини, а також при виконанні глибоких розрізів.

За допомогою ясеневого триммера здійснюються такі маніпуляції:

  • відсікання папілярних утворень, ясенних сосочків;
  • розтин зубів, які самостійно не можуть прорізатися;
  • препарування інтраоссальних (не інтегровані в кістку) імплантатів;
  • подовження краю ясен при роботі з глибоким карієсом на шийці зуба класу V.

За допомогою стоматологічного триммера можна зменшити або запобігти кровотечу. З його допомогою виконуються малоінвазивні розрізи, при яких виключається некроз тканин. Самі тканини після операції швидко і ефективно відновлюються. Навіть відсічені ділянки пародонту знову приживаються.

Де купити триммер для зубів?

Інтернет-магазин Amel Dental Store реалізує в Україні високоякісне обладнання та витратні матеріали для стоматології. У нас ви знайдете продукцію кращих виробників стоматологічних товарів з гарантією по самій вигідною ціною.

Тример стоматологічний ясенний в комплекті з 2 штук представлений на сайті магазина Amel Dental Store. Скільки коштує набір керамічних триммеров Tissue Trimmer? Вартість інструментів для стоматології, характеристики, особливості застосування дивіться в каталозі Amel Dental Store. У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. міста). Доставку магазин робить безкоштовно при вартості замовлення від 500 грн.

Фільтр

Ціна

3620 Грн. 3620 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 2 з 2 товарів