Інструменти для реставрації зубів

Група стоматологів, які присвятили себе розвитку реставраційної естетичної стоматології, спільно зі стоматологічним спільнотою Style Italiano розробили нові ефективні інструменти для естетичної реставрації зубів LM-Arte. Цей інструментарій допомагає стоматологам якісно виконувати найтоншу роботу - реконструкцію зубного ряду з урахуванням її анатомічних особливостей і повернення пацієнту красивої посмішки.

Стоматологічні інструменти для моделювання: класифікація

Для моделювання зуба лікар-стоматолог використовує такі інструменти:

 • шпатель стоматологічний;
 • гладилку;
 • пакер;
 • штопфером.

Шпателі - пристосування для змішування композитів з метою приготування пломбувального матеріалу.

Гладилки стоматологічні призначені для закладання пломбувального або лікарського матеріалу в очищену, оброблену каріозну порожнину, для його ущільнення. Гладилки діляться на кілька видів відповідно до розташування, розміром і формою каріозного отвори. Передня Гладилка використовується для роботи з порожнинами з прямим доступом. Для пломбування задніх і важкодоступних ділянок застосовують задні або зворотні гладилки.

Пакери (гладкі і борознисті) - це зручне пристосування для безпечного і безболісного введення ретракционной нитки / шнурка під ясна (в пародонтальні кишені).

Штопфером - стоматологічний моделює інструмент, за допомогою якого здійснюється ущільнення та моделювання пломбувального матеріалу таким чином, щоб він прилягав до стінок каріозної порожнини максимально щільно без повітряних порожнин.

Як і гладилки, штопфером мають чимало змін, адаптованих для роботи з певними пломбувальні матеріали, з різними типами каріозних порожнин:

 • трехугловие зворотні - для пломбування доступних порожнин;
 • обратноконусних, циліндричні і конусоподібні інструменти застосовують для формування шарів і скульптури рівних поверхонь;
 • зменшені штопфером - призначені для заповнення вузьких порожнин (порожнини каналу в корені зуба).

Для спрощення роботи лікаря багато інструментів для моделювання зубів двосторонні - на одному інструменті дві різні робочі частини: Гладилка-штопфером, двосторонній штопфером з різними робочими елементами. По центру вироби ергономічна ручка, яка зручно лягає в руку.

У виробництві стоматологічних інструментів для моделювання використовуються міцні матеріали (сталь, титан) з відмінними експлуатаційними характеристиками:

 • простота в догляді (можливість проведення дезінфекції різними способами);
 • довговічність;
 • відсутність запаху;
 • надійність.

Які потрібні інструменти для реставрації зубів і як вони використовуються

Серія стоматологічних інструментів LM-Arte, створених спеціально для естетичних відновлювальних робіт, включає наступні пристосування:

 • Misura - призначається для виміру композитного шару в горизонтальній і вертикальній площині при виконанні реставрації фронтальних зубів. Застосовується на етапі до полімеризації композиту. Має два наконечника, різних за товщиною (тонкий конічної форми і укорочений товстий), за допомогою яких композитний матеріал моделюється відповідно до анатомічної будови зуба. Інструмент дозволяє правильно розподілити шари композитів (непрозорих і прозорих), щоб після реставрації матеріал не придбав неестетичний сірий відтінок.
 • Fissura - пристосування з дуже гострими кінцями конічної форми. Призначається для скульптури осьової області зубів на їх задній поверхні. За допомогою тонкого інструменту зручно моделювати тріщини і опуклості, розподіляти в'язкі композити та видаляти їх надлишки.
 • Eccesso - інструмент, який при реставрації зубів використовується для очищення від надлишків пломбувального матеріалу.
 • Applica і Applica Twist - стоматологічні гладилки для нанесення і акуратного, точного розподілу композитної суміші на поверхні зуба, формування його анатомічної форми. Зручні для роботи у вузьких ділянках.
 • Condensa - стоматологічний штопфером з закругленими тонким і потовщеним наконечниками. Має форму, яка забезпечує доступ до самим важкодоступним ділянкам реставрації як з фасадної, так і з заднього боку зубного ряду.
 • Modella - ще одна гладилка з ергономічною ручкою, яка використовується для розподілу композиту при роботі з великими поверхнями.

Де купити інструменти для реставрації зубів?

Інтернет-магазин Amel Dental Store реалізує в Україні високоякісне обладнання та витратні матеріали для стоматології з гарантією від виробника. У нас ви знайдете товари кращих постачальників стоматологічних товарів за найвигіднішою ціною.

У каталозі на сайті магазина Amel Dental Store представлений весь асортимент стоматологічного інструменту для естетичної реставрації. Можна придбати як кілька виробів окремо, так і в готовому наборі, що складається з 8 різних інструментів.

Скільки коштує набір, вартість кожного виробу також вказана в каталозі. У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та ін. Міста). Доставка за рахунок магазину при вартості замовлення від 500 грн.

Поширені запитання

✅Які гладилки можна знайти в нашому інтернет-магазині

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір гладилок, а також шпатель, пакер і та штопфером.

✅Які бренди гладилок стоматологічних найпопулярніші?

Найпопулярніші бренди нашого магазину - NTI, LM-Arte

✅На що орієнтуватися при виборі стоматологічних гладилок?

На виробника, якість, характеристики і призначення інструменту.

✅Яка ціна на гладилки стоматологічні?

Ціни починаються від 850 грн.

Фільтр

Ціна

850 Грн. 11220 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 12 з 30 товарів