Фильтр

Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Інструменти для терапевтичної стоматології


Терапевтична стоматологія - це розділ стоматології, який вирішує широкий спектр завдань: дослідження ротової порожнини з метою оцінки стану ясен, зубів, чистка емалі, терапія пародонтологічних захворювань, пломбування зубів і зубних каналів, чистка каналів. Щоб лікувати швидко і ефективно, стоматолога необхідні інструменти для терапевтичної стоматології. Причому, якість роботи лікаря безпосередньо залежить не тільки від його професійних навичок і досвіду, а й від якості використовуваних в роботі інструментів.

Стоматологічний інструментарій для терапевтичного прийому

Стандартний інвентар стоматолога терапевта можна розділити на три групи:

 • інструменти для діагностики;
 • пристосування для терапевтичного лікування та реставрації зубів;
 • інструмент для проведення мікрохірургічних процедур.

Діагностичні інструменти терапевтичної стоматології - це безпечні дзеркала й зонди (екскаватори). Дзеркало на довгій ніжці дозволяє лікарю оглянути всі, навіть самі важкодоступні ділянки ротової порожнини. Закруглені форми дозволяють впевнено повертати інструмент в роті пацієнта, з його допомогою відсувати мову, не ризикуючи при цьому пошкодити м'які тканини.

Стоматологічні зонди використовуються разом з дзеркалом для дослідження зубів на наявність карієсу, каріозних отворів і щілин, їх розмірів і стану.

Екскаватор - один з головних інструментів стоматолога. Він має кілька різновидів в відповідності зі своїм призначенням:

 • Гострі (Експлорер) з прямою (багнетоподібний) або кутовий робочою частиною застосовуються на кожному стоматологічному прийомі. З їх допомогою лікар знаходить дефекти в пломбах, розм'якшення дентину, порожнини, утворені в результаті розвитку карієсу, визначає розташування кореневих каналів, ступінь хворобливості зубів.
 • Зонди з заокругленим наконечником (пародонтальні) - призначені для діагностики м'яких тканин.
 • Круглі стоматологічні екскаватори мають на кінці кульку діаметром ½ мм.

Терапевтичні стоматологічні інструменти, які використовуються для пломбування та реконструкції зубів:

 • голки для вивчення топографії кореневих каналів;
 • дрильбори - інструмент для обробки і розширення порожнин;
 • бори - інструмент для обробки твердих тканин зуба;
 • штопфером - інструмент для рівномірного розподілу пломбувального матеріалу;
 • шпателі - лопатки для вимішування композитного матеріалу;
 • гладилки - терапевтичний інструмент для внесення, розподілу і ущільнення композиту;
 • плагери, спредери - інструмент для пломбування зубних каналів;
 • зонди (екскаватори) - універсальні стоматологічні терапевтичні інструменти, які крім діагностики також використовуються для видалення м'якого дентину і зубного каменю.

Для усунення твердих відкладень на емалі використовуються також стоматологічні долота, терапевтичні ножі, ложки-кюрети.

Де купити терапевтичні стоматологічні інструменти в Україні?

Експлуатаційні характеристики, довговічність, безпеку, гігієнічність і якість стоматологічного інструменту залежить від якості використовуваних в його виробництві матеріалів, від технології виготовлення.

Інтернет-магазин Amel Dental Store реалізує в Україні високоякісне обладнання та витратні матеріали для стоматології. У нас ви знайдете товари кращих виробників стоматологічних товарів за найвигіднішою ціною.

Підібрати інструменти стоматолога терапевта, дізнатися, скільки коштує продукція, її характеристики можна в каталозі на сайті магазина Amel Dental Store. Тут ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. Міста). Доставка безкоштовна при вартості замовлення від 500 грн.

Товар додано до списку бажань