Фильтр

Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Засоби для дезінфекції інструментів


Знезараження - обов'язкова умова обробки будь-якого інструменту, яка має контакт з шкірою людини, особливо якщо мова йде про контакті зі слизовою, раневими поверхнями. Як правило, процедура очищення складається з двох етапів: стерилізації та очищення із застосуванням спеціального засобу для дезінфекції інструментів. Правильний вибір дезинфектанта забезпечує безпеку використання інструментарію, виключає ризик зараження через нього.

Де використовують дезінфектор для інструментів?

Засоби для антимікробної обробки інструментів діляться на три категорії в залежності від ступеня ризику передачі інфекції. Найвищий ризик зараження - через інструменти критичної групи, куди відносяться предмети, що стикаються з кров'ю, відкритими ранами. Антисептичні розчини високого рівня дезінфекції знищують будь-які форми грибків, вегетативних бактерій (включаючи збудників гепатиту, ВІЛ, туберкульозу), вірусів (в тому числі гідрофільних).

Область застосування таких антисептиків дуже велика. Їх використовують:

  • в різних галузях промисловості, наприклад, у фармацевтичній;
  • в медичній галузі - в лікарнях, мед.лабораторіях, стоматології;
  • в індустрії краси - салони краси, манікюрні кабінети.

Обробка обеззаражуючими засобами обов'язкова для хірургічних інструментів (скальпелів, пінцетів, затискачів та ін.), Для інструментів стоматолога (фрез, борів), для всіх предметів, які використовуються в манікюрі, крім одноразових. Причому і деззасоби для стоматологічних інструментів, і антисептик для манікюрних ножнічек повинні володіти однаково високими бактерицидними, фунгіцидними і Віруліціднимі властивостями.

Як вибрати дезінфікуючий засіб для обробки інструментів?

Визначитися з вибором антисептика для обробки інструментарію досить складно, враховуючи великий вибір засобів і суттєві відмінності їх за складом.

Пропонуємо перелік основних критеріїв, які допоможуть вам підібрати ефективний дезінфектор:

  • активна антимікробна дія по відношенню до всіх форм вірусних, грибкових, бактеріальних інфекцій;
  • безпека - низький рівень токсичності, відсутність алергенів у складі засобу;
  • неагресивність щодо матеріалів, з яких виготовлений інструмент;
  • зручність використання (дозування, приготування розчину, проведення дезінфекції);
  • швидке дію;
  • стабільність характеристик в умовах тривалого зберігання.

Професійні засоби дезінфекції продаються або в концентрованому вигляді, або у вигляді готового розчину. Концентрований дезинфектант розводиться водою в пропорціях, рекомендованих виробником, а приготований рідкий розчин вже можна помістити в колбу з дозатором або використовувати у вигляді спрею (якщо потрібно розпорошити на великі поверхні).

Де купити хороший засіб для дезінфекції інструментів?

Медичні антисептики для обробки інструментів найвищої категорії ризику потрібно купувати тільки в спеціалізованих точках продажу. Amel Dental Store р Дніпро (Дніпропетровськ) є постачальником професійних товарів для стоматології, в тому числі спеціальних і універсальних дезінфектантів для обробки інструментів, обладнання та робочих поверхонь. У нас ви можете придбати засоби для дезінфекції стоматологічних, хірургічних, манікюрних інструментів з доставкою по Україні (Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Київ та ін.) Товар можна замовити як в роздріб, так і оптом. Роздрібна ціна вказана в каталозі. Скільки коштує антисептик для оптових покупців, можна уточнити у менеджера.

Поширені запитання:

✅Як правильно обробляти інструменти?

Деякі інструменти просто протирають дезрозчином перед стерилізацією. Ті види інструментів, які не можна піддавати термічній обробці, підлягають замочуванню в антисептичними розчинами.

✅Чи залежить ефективність дезинфектора від ціни?

Швидше вартість засоби дезінфекції залежить від його якості, складу, ефективності та призначення.

✅Як часто потрібно обробляти стоматологічні та манікюрні інструменти?

Дезінфекцію інструментів необхідно проводити після кожного пацієнта (клієнта). Це ключове правило безпеки, обов'язкове для всіх напрямків медичної галузі, індустрії краси.

✅Чи захистить деззасіб для інструментів від ВІЛ і гепатиту?

Ефективність засобів залежить від складу. Дезінфектанти широкого спектру дії активні проти всіх форм хвороботворних мікроорганізмів, в тому числі і найбільш небезпечних. Перед покупкою потрібно уважно вивчити склад і рекомендації виробника щодо застосування антисептика. Як правило, інформація про бактерицидні властивості вказується в характеристиках товару.

Товар додано до списку бажань