Клінінг

Основні особливості збирання в стоматології

Чистий стоматологічний кабінет є запорукою продуктивності і ефективності роботи лікаря. Якщо для звичайного офісу буде досить вологого прибирання, то для стоматології цього буде дуже мало. Приміщення, в яких здійснюються складні медичні маніпуляції, потребують не тільки в чистоті, але і стерильності. Завдяки регулярним плановим заходам забезпечується режим асептики, тому умови для лікування стають сприятливими, що істотно впливає на результативність.

Прибирання в стоматології складається з декількох етапів:

  • Очищення забруднених поверхонь миючими засобами.
  • Протирання поверхонь дезінфікуючим засобом.
  • Кварцування.
  • Змивання дезинфікуючого засобу чистою водою.
  • Вторинне включення бактерицидної лампи на півгодини і більше.

Такий порядок був спеціально розроблений для медустанов і затверджений відповідними органами, він дає максимальний результат. Такий алгоритм підходить для генерального прибирання в стоматологічному кабінеті. Миття стін та робочих поверхонь проводиться відповідно до затверджених норм. Воно ґрунтується на використанні двох відер, одне з яких наповнене водою, а в іншому знаходиться дезінфікуючий розчин.

Професійні засоби для прибирання приміщень

Стоматологічні процедури проводяться тільки при дотриманні ідеальної чистоти в кабінеті. Необхідний рівень чистоти і стерильності забезпечують ряд заходів і дезінфікуючі миючі розчини. Для економії сил і часу використовуються професійні засоби для прибирання приміщень, які містять в складі одночасно мийними та дезінфекційними компонент. А відсутність потреби змивання, є ідеальним варіантом, який спрощує виконання прибирання.

Продукція для прибирання в стоматології випускається різними компаніями. Сьогодні існують універсальні засоби, якими можна обробляти різні поверхні. На нашому сайті наданий широкий асортимент товарів для клінінгу. Тут ви знайдете концентрати для приготування розчинів, готові до застосування засоби, антибактеріальне мило, одноразові рукавички, комплекти для збирання та багато іншого. Домогтися ідеальних результатів в найкоротші терміни допоможе професійна хімія для прибирання. Придбати її можна в інтернет-магазині Amel Dental Store, який надає широкий асортимент високоякісної продукції.

Фільтр

Категории

Показати все Сховати

Ціна

9 Грн. 3013 Грн.

Виробник

Показати все Сховати
Фільтр
Показано 1 - 12 з 70 товарів