Фильтр

Категорії
Ціна
Виробники
ещё... свернуть
Об`єм
ещё... свернуть
Смак
Вид продукції
ещё... свернуть
Вік
ещё... свернуть
Жорсткість
Клас косметики
Тип
Кількість
ещё... свернуть
Датчик сили натиску
Індикатор стану
Кількість насадок
Живлення
Таймер
Технологія очищення
Час
Час зарядки
Кількість режимів
Кількість поступальної ходи
Розмір головки
Режими подачі води
Тип пристрою
Діаметр щітки
Розмір
Фильтр

Засоби по догляду за порожниною рота


Вчені давно довели зв'язок між станом здоров'я зубів і станом організму в цілому, так як все, що потрапляє в рот до людини, разом зі слиною відправляється в шлунок, кишечник, звідки потрапляє в кров і поширюється по всьому тілу. Гігієна ротової порожнини служить інструментом боротьби з мільйонами бактерій, здатних викликати розвиток захворювань, запальних процесів, зашкодити нашому здоров'ю. Доглядати за зубами і яснами допомагають спеціальні засоби гігієни порожнини рота. Це продукція, яку потрібно вибирати індивідуально відповідно до віку, персональними особливостями, станом зубів і іншими суб'єктивними факторами.

Які засоби для догляду за порожниною рота і зубами існують?

Для початку розберемося, як виглядає повноцінний стоматологічний догляд в домашніх умовах? Крім всім відомої чистки зубів двічі на день, рекомендується робити профілактичний масаж на яснах, полоскання рота після їжі, ретельне видалення залишків їжі з міжзубних проміжків, періодичне відбілювання емалі.

Для здійснення обов'язкового комплексного догляду потрібні різні предмети гігієни порожнини рота та гігієнічні засоби:

  • Зубна щітка - інструмент, призначений для механічного чищення зубів, мови і масажу ясен. Має кілька різновидів: ручна, електрична (звукова, ультразвукова і електромеханічна).
  • Зубні пасти - допоміжні засоби для чищення зубів. Залежно від складу можуть виконувати виключно гігієнічну, профілактичну або лікувальну функцію.
  • Ополіскувачі, які надають антибактеріальну дію і перешкоджають утворенню нальоту, надають лікувальну і профілактичну дію.
  • Зубна нитка - для вичищення вузьких щілин між зубами.

Крім основного догляду, є ще додаткові засоби особистої гігієни:

  • Йоржики міжзубні - інструмент, призначений для видалення залишків їжі, нальоту у важкодоступних місцях.
  • Іригатори - під напором вимивають частинки їжі з ділянок, де щетинки щітки не дістають.
  • Стоматологічні капи - вирівнюють пластини для виправлення прикусу.

Де купити недорого якісні засоби для гігієни порожнини рота

Будь-які засоби для догляду за зубами, а також супутні аксесуари краще купувати в точках продажу, які спеціалізуються на реалізації сертифікованої стоматологічної продукції. Маючи справу з професіоналами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу і корисні рекомендації, дізнаєтеся, як правильно вибрати відповідне виріб. В інтернет-магазині Amel Dental Store (Дніпро, Україна) вашій увазі представлений широкий вибір товарів для індивідуальної гігієни і професійного стоматологічного догляду. Тут ви можете купити предмети гігієни порожнини рота від провідних європейських виробників за найвигіднішими цінами.

Товар додано до списку бажань